Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Köteles vagyok postázni a...

Köteles vagyok postázni a telefont ha meggondoltam magam?

Figyelt kérdés

A vevő Vaterán utánvétes postázással kérte, tehát még pénzt se utalt. Én meggondoltam magam és nem szeretném eladni a telefont.


Ha nem küldöm el neki tehet feljelentést vagy ebből származhat valamilyen hátrányom?



2013. aug. 31. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem max negatív visszajelzést kapsz a Vatera fiókodra. Azért írd meg a vevőnek, hogy meggondoltad magad, ne várja hiába, így lenne fair.
2013. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Én negatívon adnék és leírnám mellé, hogy az eladó megbízhatatlan tróger, senkinek sem ajánlom.

Az utánvétnek az egyik alaptulajdonsága, hogy átvételkor fizet, nem tudtad?

2013. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

a terméklapon szerepel az utánvét lehetősége?

vagy csak ő szeretné így postáztatni?

nem mindegy!!!

2013. szept. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagy köteles! Mindenki túl reagálja ezeket Vaterás dolgokat, SEMMIRE nem kötelez.


Főleg így hogy nem is fizetett előre. Semmi nem történt.

Ha meggondolod magad, akkor szólsz neki hogy bocs mégsem eladó.. ennyi :)

2013. szept. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
végül is nem, mert nem történt károkozás, a vevő nem fizetett még!
2013. szept. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Köteles vagy postázni a telefont a Polgári Törvénykönyv szerint. Az más kérdés, hogy az emberek 99%-a nem foglalkozik azzal, ha az eladó vagy a vevő visszamondja az adásvételt. De ha belefutsz olyanba, mint én (ügyvéd eladóba), akkor szívás van.
2013. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!