Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini vagy...

Samsung Galaxy Mini vagy Galaxy Y Pro?

Figyelt kérdés
Nemrégen megtaláltam ezt a telefont,ami nagyon tetszik nekem. Megéri megvenni a mostani mini helyett ?

2013. szept. 1. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Ezek nem telefonok, ezek hulladékok, nem 1 ft-ot sem.
2013. szept. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Első, nálad tajparasztabb parasztot nem is lehetne találni... Mi az hogy nem telefon? Akkor mi a p*csa?


Kérdező: Ha a kettő közül választanál, akkor a Minit jobban ajánlom, de a legtöbb alkalmazás már elég optimalizálatlan rá, de minden másra megfelelő.

2013. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves #1-es. Attól mert te megengedheted magadnak a 100ezres telefonokat,mások nem. Inkább költöm másra azt a 100ezret mint egy szupertelefonra. Nekem elég az ha tudok hivni és internetezni. Nem kell semmi játék rá. A telefon,az telefon.

#2 Köszönöm a választ

2013. szept. 1. 15:58
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

kedves kérdező:


20-30 ezer körül is lehet ezeknél a 2-3 éves xaroknál jobbat kapni pl. xperia tipo...

2013. szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

#2: Hogy lehet valaki ennyire bunkó... hallottál te már olyanról hogy irónia?

Amúgy oda írtam ezek hulladékok, inkább egy Nokia 3310.

Akármekkora galaxy fan vagy nincs miért fényezni ezeket, köztudott hogy ilyeneket NEM SZABAD venni(persze akinek van egy kicsi esze és nem csak a galaxy felirat számít).

Ja és kérdező, nem engedhetem meg a 100 ezres telefonokat sőt, nekem is egy 2011-es telóm van de ha már olcsó legyen jó is és nem költöm ilyen sz@rokra. Ha csak telefonálni kell akkor annak tökmind1 arra elég egy 2006-os Nokia is.

Látom kettőtök közül senki se fogott a kezében egy normális okostelefont de vedd csak meg a sz{rt, bánom is én mire b}szod el a pénzed, és aztán jössz ide siránkozni hogy ez a baja meg az a baja van.

2013. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Ok! De én csak annyit kérdeztem hogy melyik jobb és melyiket éri megvenni :)
2013. szept. 1. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő meg csak elmondta, hogy egyiket se éri meg megvenni :P
2013. szept. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, hogy amikor valaki leírja ezekre a telefonokra, hogy szarok, akkor jöttök a 100.000-es telefonokkal. Vagy 100ezres telefonokat vesz az ember, vagy alsókategóriás vackokat 30.000ért??? Hagyjatok már. Talán googléba utána kéne nézni a telefonoknak. Egy mobilarena tesztet elolvasni kb. 5 percbe fájna.
2013. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!