Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Motoluxe (xt615),...

Trilok kérdése:

Motorola Motoluxe (xt615), Wifi hiba! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Van egy Motorola xt615-ös készülékem, teljesen jó volt majd egyszer csak a vifi nem kapcsolt be. Hibaüzenet nincs csak a Wifi alatt azt írja hogy "bakapcsolás..." majd "hiba". Mi lehet a baj vele?

#wifi hiba #xt615 wifi hiba #motorola motoluxe wifi hiba #motorola xt615 wifi hiba #motoluxe wifi hiba
2013. szept. 1. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Rakd újra a android rendert rajta. Nekem is volt ilyen telóm ideglenesen nagyon sok baja volt, köztük ez is felmerült. Hiba oka: gyenge konstrukció, rengeteg rejtett hibával.

4 hónapig volt nálam egy csere folytán jutottam hozzá, felsorolom mivel voltak gondjaim. Wifi, térerő, 3G elszállt, fényképező homályos (meghibásodott), Hagszórója elkezdett recsegni majd beadta a kulcsot. 3 szor vittem szervizbe majd a 4. után elpasszoltam. Nagy csalódás volt nekem mert alap szinten nagyon jó volt a telefon...

2013. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annyit megtennél légyszíves hogy belinkelsz egy oldalt hogy hogyan tudom újratenni. Köszönöm
2013. szept. 2. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!