Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb telefon amit...

Melyik a legjobb telefon amit ebből a pénzből meg tudok venni?

Figyelt kérdés
(Használt telefont vennék, úgy melyik a legjobb 20 ezer forintért?) Szülinapomra szerintem össze fogok tudni gyűjteni 20 ezer forintot és egy telefont szeretnék belőle venni mivel az enyém már nagyon rossz. 4. éve használom, és anno is használtan kaptam, egy Samsung Corby. Semmi bajom nem volt vele, elég tartós, telefonálni és zenét hallgatni tudtam vele, no meg fényképezni is bár a minősége nem volt túl jó. Ez ami mindenképp kell bele, de melyikbe nincs meg már ?!:D Sajnos mostanra tönkrementek a gombjai, és nem is érzékeli már az sd kártyát.. ezért kéne egy új.

2013. szept. 1. 22:09
 1/1 stiw ***** válasza:
Sony E. Live With Walkman talán.
2013. szept. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!