Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek, ha van egy...

Szerintetek, ha van egy t-mobile-os előfizetéses készülékem, abba jó a Lidl-ben kapható sim-kártya?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ha csak nem független a készülék.
2013. szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha kártyafüggetlen, akkor bele tudom tenni? Nem tudom sajnos, hogy független-e. :)
2013. szept. 1. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem műszakicikk-boltban, nagyáruházban, kéz alól, stb. vetted, hanem T-Mobile üzletben, akkor egyértelműen nem független.

Ha kéz alól vetted, gondolom, elmondta az eladó (ha eleve T-Mobile-os készüléket ajánlott megvételre, akkor nem független).

Ha nagyáruházban vagy műszakicikk-boltban vetted a telefont, akkor nagy eséllyel független, hacsak nem direkt T-Mobile-os csomagban vetted.

Ha tudsz, valakitől kérj egy olyan kártyát, ami nem T-Mobile-os, tedd bele, és meglátod :)

2013. szept. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szolgáltatótól vetted a telefont, akkor nem fog menni a Lidl-s SIM-mel.
2013. szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :) T-mobile-nál vettem, csak olvastam a Blue Mobilról, hogy azt is a T-mobile alá tartozik, ezért gondoltam, hogy esetleg jó lehet bele.
2013. szept. 1. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!