Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a telefonomon hogy ne zaklassanak ismeretlen számról?

Figyelt kérdés
Azaz ki se csörögjön ha szám nélkül hív valaki,be lehet ezt állítani valahogy? Egyébként Nokia C-5-öst használok Telenoros.

2013. szept. 2. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Hívócsoportot hozol létre, beleteszed az összes telefonszámod és beállítasz nekik egy csengést. Az alap csengőhangnak pedig némát.

Így csak azok csöngenek akinek a telódban van a száma.

2013. szept. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez eddig rendben van,de mi van ha számkijelzéssel hív valaki idegen,azt nem akarom kizárni.
2013. szept. 2. 09:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Best Blacklist programot keresd meg, vagy az áruházból szedhető le "Az első hívásazonosító" vagy valami ilyesmi nevű program, aminek egy másodlagos funkciója a kéretlen számok tiltása... De a Blacklisttel jársz a legjobban, én is azt használom... Nap végén meg kiírja, hogy pl. "elutasítottam 25 szám nélküli hívást", vagy akit-amit akarsz. Csinálhatsz fekete listát, fehér listát.
2013. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!