Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Ericsson w580i-nek...

A Sony Ericsson w580i-nek volt egy olyan tulajdonsága ugye, hogy ha zenehallgatás közben megrázzuk a mobilt, akkor a következő számra átugrik a lejátszás?

Figyelt kérdés
Nekem ilyen telefonom van, és úgy emlékszem,régebben még "rázogattam" a mobilt :D De most viszont nem reagál erre.
2009. nov. 1. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
meg kell nyomni közben a walkman gombot:) Ha azzal együtt rázzad akkor elromlott:S
2009. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Rázás közben nem kell elengedni a telefont...
2009. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
közben a walkman gombot kell nyomni és csak egy csuklórándítás és átugrik :)
2009. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam hogy régebben sima rázásra ugrott számot, de utána rájöttek hogy ez így nemfain, és utána már úgy csinálták hogy meg kelljen közben nyomni a walkman gombot.. nemtudom hogy neked hogy működött anno, de ha nagyon kéne az a funkció, vidd el szervízbe és ott majd megmondják:D
2009. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem a w910i-men is van ilyen funkció, bár nem használom... már szinte el is felejtettem:)
2009. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jééé, tényleg, le kell nyomni közben a walkmann gombot :D:D Ezt el is felejtettem :) Köszi!

Ja, és a 2.válaszadónak is köszönöm a belém fektetett bizalmat-ha nem fogtam volna a telefont rázás közben, lehet,hogy már más gondjaim lennének... Na, mindegy, van aki még mindig az idióta válaszok írásával üti el a magányos óráit.........

2009. nov. 1. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!