Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Túl sok mintarajzolási próbálk...

Hasiricsi kérdése:

Túl sok mintarajzolási próbálkozás? (A problémán odalent)

Figyelt kérdés

A probléma mégpedig az hogy ismerősöm elrontotta a Mintát amit beállítottam rá. Email címet kér. Amire én emlékszem az neki nem "megfelelő"/helytelen, próbáltam utána keresni mindenhol. Találkoztam ezzel a Root/Factory reset parancsgombokkal de az Arizónánál nem jön össze az android képe bejön onnan nem mozdul sehová valakinek valami ötlete?

(A telefon zte arizona.)



#próbálkozás #Túl sok mintarajzolási
2013. szept. 3. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kikapcsolod, majd vársz kicsit, utána lenyomva tartod a két hangerő + a bekapcsológombot, nem hozza be a recovery-t? Onnan tudnád csak újratelepíteni a szoftver, de természetesen úgy minden ugrik az SD kártyán kívül, ami a telefonon van. Az ismerősödet meg vágd pofán.
2013. szept. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, beugrik a kis android figura ( ami rendes bekapcsolásnál is eljön) és onnan nem mozdul sehova (már ha ezt a billentyű kombinációt használom)
2013. szept. 3. 16:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor meg kell próbálnod emlékezni a helyes e-mail címre, mert ha a recovery nem jön be rajta, akkor más megoldást nemigen látok.
2013. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!