Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok olyan okos telefont...

Tudnátok olyan okos telefont ajánlani, ami kifejezetten jó zenehallgatásra?

Figyelt kérdés
Minden ajánlatot szívesen meghallgatok pro és kontrával (vagy linkel egy teszthez, bár igazából egy telefon típus is elég). Az egyetlen amit nem szeretnék az-az iPhone, annak ellenére hogy erre a célra (szerintem) az lenne a legjobb nagyon drágálom

2013. szept. 3. 19:34
 1/5 anonim válasza:
HTC One olyan gyönyörű a hangja h azt el nem tudod hinni :)
2013. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igazán ha van egy jó fejhallgatód, akkor mind az. kihangosítva meg elég kevés van, ami jól szól. amit csak konkrétan zeneajánlásra tudnék mondani kihangosítva, az számomra a nokia 5800-tól az x7ig, ami elég idejétmúlt, de tény, hogy valóban jól szólt.
2013. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szereztem egy jó fülest, de úgy érzem hogy az nem minden. Próbáltam a zene hallgatást egy Nexus 7 tablettel és egy első genes iPod touchal. A különbség ég és föld volt (az iPod javára természetesen).
2013. szept. 3. 19:44
 4/5 anonim válasza:
Ha lehetséges HTC One-nal is próbáld meg,nem fogsz csalódni... :D
2013. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én ajánlom a nokia expres music telefont csak anak az a kinya hogy nem androidos és a simbyan már kiment a divatból. De ha az érdekel hogy hangos akkor megfelel anak szempontjából.
2013. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!