Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe fog kerülni az...

Mennyibe fog kerülni az iPhone 5C?

Figyelt kérdés

Légyszíves ne írjatok, hogy honnan tudhatnátok, mert meg meg sem jelent!Hátha egy Apple-nel dolgozó személy vagy tesztelő olvassa ezt a kérdést és o tudja a választ!


Illetve mit gondoltok róla?


2013. szept. 4. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%

vic má hogy az iphonekat egyáltalán megvesszik .. én röhögök rajtuk hát ez nem más mint divat telefon elöveszik az utcán hogy jaj de menö közbe nem tud semmit se annyiba kerül hogy az brutállis

nekem alcatellem van 45 ezerér és ezerszer töbet tud mint egy iphone -->2 magos proceszor---> 2szer gyorsab, nagyob kijelző, hát viccc az iphone meg 1 magos proceszor, csomo dolgot nem tudsz benne csinálni egyedül arra jo hogy menözzél vele az utcán vicc az egész.. az enyémbe android rendszer van hát had ne mondjam ez menyivel jobb okosabb jobb képeket csinál van benne google play ahonan ingyen lehet töb milio játékot programokat letölteni teljesen ingyen wifiröl hát meg mondtam nagyob kijelző, 2 magos proceszor, az iphoneok elavultak kérdez meg bárki szakértöt megmondja.....


biztossan lesz vagy 200ezer az uj is, aztán sok megveszi csodálkozik mitöl lassu meg hogy menözik vele de ezen kivül mást nem tud, amit ajánlok neked az alcatel megbizhato nem véletlenül mondom, minden elönye benne van ami az iphoneba de minden téren eröseb-modernerb , kb 45 ezerér már meg kapod én is anyiér vettem


keres rá alcatel onetouch992D sokkal job telefon gyors, wifi nagyob kijelzö 2 magos proceszor android rendszer ingyen wifi letöltés.. anyi játékot letölthetsz ingyen amenyit akarsz .... hát döntsed el menözni kell telefon vagy inkáb gyors jobat akarsz venni mint az iphone na?

2013. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

első, k_rvára senkit nem érdekel, milyen telefonod van...akkor te se foglalkozz máséval...tartsd meg magadnak a sztereotip véleményed, aminek konkrétan 2008-ban lenne alapja...elég sokan vannak, akik nem felvágásból használnak iPhone-t, de amint látom, te meg felvágásból használsz alcatelt...és oltod az iPhone usereket, hogy de menő vagy, mert fele annyiból megúsztad, amikor senki nem kérdezte...

kérdésre válaszolva akkor sem tudjuk. függetlenül, az itteni adókat rászámolva lesz vagy 150ezer. szolgáltatónál meg 110-120ezer körül.

2013. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2. köszönöm! :)
2013. szept. 4. 18:37
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
nem hogy fele anyibol megusztam nekem töb pénzem van mint neked hiddel had nemondjam menyit keresek ;) nem érdekel az ár meg tudom veni az iphonet csak menözésböl nem fogom inkáb jobat gyorsabat veszek.... csak segiteni akarok lebeszélni a kérdezöt mer roszul jár mondom..... meg nem mondtam midenki menözésnek veszi az iphonet de nézd meg kimész az utcára ott vilognak vele buszmegbe is iphoneja van tuti elökapja hogy nézd milyen menö vagyok.. ez idegesitő miközbe nem tudja hogy az iphone elavult lassu had ne mondjam menyit ér max 20 ezret de 30 ezerért 40 ezerér meg android rendszerüt veszel ami lealáza tudásban kérdez meg szakértöt mondom
2013. szept. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
1. te nem tudom melyik világban élsz:D ha annyira alázná (az amugy 2-magos) iPhone-t akkor a legnagyobb multicégek vezetőinek mért van olyanja és nem akármelyik ritkafos android? Nem mondom hogy nem léteznek az iphoneon kívül jó telefonok, mert hazudnék, ha ezt állítanám, de hogy tudásban és minőségben, gyorsaságban veri az összeset az biztos. megjegyzem 165ért vadonat új iphone5-öt kapsz 2 év garanciával. A te Alcateled meg maximum az iphone 3G-nél csinálhat jobb képeket:) a nagyobb kijelző meg pont arra jó, hogy kitöröld vele a segged:)
2013. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
ja és megnéztem a telefonodat, és hát nem nagyobb a kijelződ se:D te megismered egyáltalán az iphonet?:D
2013. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
így van...tudom, nincs értelme leállni vitatkozni egy állítólagos szakmai zsenivel, de tény, hogy az iPhone sem 1 magos, mint ahogy állítod...és mint ahogy több száz olyan forumon hangoztatják azt, hogy a hardver mellett a szoftver optimalizálása a döntő...nem lep meg, hogy nem tudod, hiszen soha nem olvastál egy szakmai blogot sem...ha meg annyi pénzed lenne, amennyire állítod, akkor nem egy csóró alcatellel vagánykodnál...ha már egyébként annyira fontos neked a sebesség...azt már meg sem említem, hogy a fene sok pénzed mellett arra buzdítassz másokat, hogy milyen példás dolog fejlesztőktől lopni azzal, mert te sajnálod azt a 200-1500 Ft-ot, hogy megvedd az alkalmazást. szóval ha okoskodni akarsz, azzal nem fogsz te senkit lebeszélni...arról meg szó se volt, hogy a kérdező "menőzésből" vagy egyáltalán megvásárolni szeretné...keress egy olyan kérdést, ahol azt kérdezik, hogy "menő leszek-e, ha veszek egy iPhone-t?"
2013. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Első:) bárhogy próbálod hitegetni a pici lelkedet az iphone jobb,gyorsabb, stabilabb mint a droid :) fogadd el :)
2013. szept. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy olyasmit halortam h az i4 árával lesz azonos:)
2013. szept. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mellesleg az iphonenak nem kell szgép erősségű hardver h gyorsan akadásmentesen menjen :)
2013. szept. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!