Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonomon frissítettem a...

Telefonomon frissítettem a szoftvert és a függetlensége elveszett, házilag van rá megoldás ingyen?

Figyelt kérdés

LG - T500, IMEI: 357117044020858

Eredetileg vodafonos.



2013. szept. 5. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem értem. Hogy függ össze a frissítés a készülék függetlenítésével? Mire akarsz megoldást?
2013. szept. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha Vodás volt, akkor eddig sem volt független. Most mi változott? Hmmm. Gondolom nem sikerült...
2013. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
van ra megoldas, de nem ingyen. irtam privatot.
2013. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy kipróbáltam minden sim-el, voda, t-mobile, telenor. Mind a háromra azt írja hogy "sim zárolva" és csak az sos hívást lehet. Nem értem mi lehet vele.

Függetlenítve vettem, de gyárilag vodás a mobil és 30 as al használtam eddig.

2013. szept. 5. 21:42
 5/9 anonim ***** válasza:

honnan tudod, hogy gyárilag vodás? Valószinűleg nem magyar vodás, ha azt a kártyát se veszi be.


Ingyen meg senki nem fog neked segiteni

2013. szept. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy lopott és letiltott készülék. Azoknál nem működik.
2013. szept. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Lopott? És pont a frissítésnél tiltják le? A bekapcsolásnál a vodás intró jön be vagy mi az, meg ez látszik a menübe is. (én ezek alapján következtettem erre, lehet nincs igazam)) Használt telós boltba vettem, ott szinte mind független mert ha nem is azt ők kiütik maguknak hogy ne ezen múljon gondolom egy esetleges megvétel.

Szóval eddig jó volt, az LG Pc Suite írta hogy van új sw akarom e frissíteni én meg rámentem, elméletileg sikeresen frissítve lett, de valójában ez a hiba vele.

2013. szept. 6. 12:59
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg megvan a doboza is, az imei szám sorozatszám megegyezik rajta és eredeti úgy néz ki nem valami ócskán felragasztott nyomtatvány, itt magyar leírás is található termékmegnevezés, model, gyártó, import LG Electronic magyar kft. Hogy vodás lenne erre nem utal a doboz számla meg nincs benne. Ha gyárilag független lenne akkor már végkép nem értem. Ki bekapcsolásnál a vodafon jele jön be.
2013. szept. 6. 13:14
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem megvan a gond, kártya nélkül ha bekapcsolom felfigyeltem rá hogy azt írja "Helyezze be az USIM-et" Utána néztem Universal Subscriber Identity Module - Univerzális Előfizetői Azonosító Egység" de hogy mi ez meg mit csináljak vele azt nem tudom. Van ennek valami jelentősége?
2013. szept. 6. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!