Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonokkal kapcsolatban...

Telefonokkal kapcsolatban kérnék tőletek tájékoztatást?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésem, hogy a neten találtam samsung galaxy s3 replica telefont 10.ezerért. Használt, de látszólag semmi baj mindenesetre irtam a tulajdonosának, de még nem válaszolt. Lehetséges, hogy lényegében egy jó telefont valaki 10ezerért rakjon fel a netre? Máshol 20-30-40ezerért láttam használtan kitéve, vagy esetleg valami nagyobb hibája lenne? Sajnos nem értek a telefonokhoz, de szeretném ha már veszek akkor jót vegyek még ha használt akkor is :)

Illetve van egy 1 éves HTC telóm, még 1évig fizetem és garancia is van rajta. A képernyője kb 1 hónapja betört sajnos oda ütöttem valaminek :( Azt megcsinálják garanciával? Illetve ma délelőttől nem tudom bekapcsolna a telefonom. A bekapcsoló gombot valamiért nem érzékeli, de ezt 2 napja csinálja, hogy hol érzékeli és bekapcsol aztán hol nem. Viszont az nem lehet ütéstől szerintem, ugyanis mostanában nagyon ügyelek rá, hogy ne üssem oda semminek. Előre is köszi a segítséget :) 19/L


2013. szept. 6. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet a klón árából a htc t megcsinálják. Az legalább nem egy hulladék. Ezt javasolnám...
2013. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen HTC-d van?Szerintem csináltasd meg(csak akkor ne ha 50ezret kérnek érte)és replicát semmi esetre sem vegyél.Hulladék egytől egyig.
2013. szept. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
replica = hamisitvány, remélem, igy érthető a dolog. Semmi esetre se vegyél ilyen telefont, ezeknél még egy Galaxy Mini 1 is jobb (pedig az az egyik legnagyobb trágya, amit valaha láttam). Inkább csináltasd meg a HTC-t
2013. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
HTC desire c telóm van. Hát hétfőn beviszem a szervizbe jótállással hátha kezdenek vele valamit. A képernyője nem érdekel, hogy törött, de ez, hogy nem kapcsol be kiborító. Már egyszer volt ilyen, hogy nem tudtam be kapcsolni akkor jótállással megcsinálták, főpanel csere volt. Hátha most is :/
2013. szept. 7. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!