Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri iPhone 5-öt venni?

Megéri iPhone 5-öt venni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

szia!


ha van rá pénzed, mindenképp. sokan mondják, hogy: "túlárazott, felesleges szarság"... de ők csak irigykednek, mert nekik nem telik rá :) ha szeretnél egy olyan eszközt használni, ami nem fagy le, nem akad meg, nincs tele ún. bug-okkal, akkor neked való az iphone. én az enyémet szeretem, és már 4 éve csak apple dolgokat használok. üdv

2013. szept. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazábol sokaknak tellik rá de inkább telefont vesznek mert az iphone az egy teljesen más dolog.Menőzni tökéletes játszani tökéletes de nem telefonálni.Minden iphonnak van vmi baja.az 5-nek pl antenna gondok szóval alig vagy semmi térerő sincs.AZ IPHONE DIVAT CUCC.Ennyi pénzért vegyél egy xperia z.t és kész.Vagy ha annyira apple cucc kell akk egy Sony xperia SP-t és egy ipod touch-ot.Az SP ott lesz telefonálásra a touch meg játékra és kész
2013. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Várd meg az 5s-t és utána vegyél 5öt
2013. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a "nem tellik rá" annyira szar szöveg már.. ásd el magad a csipába, kis sznob köcsög.


Nekem HTC One-om van (megjegyezném, hogy 50 euróval többet fizettem érte, mint amennyibe az iPhone 5 került volna), és egyszer se fagyott, térerővel sincs gondom, az LTE is hasit rajta, van NFC, és tudok bluetooth-on file-okat küldeni. Persze, választhatsz, hogy azt csinálsz a telefonnal, amit te akarsz, vagy azt, amit pár amerikai kitalált Californiában...

2013. szept. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az elottem kommentelo jól írta dettó ugyanúgy ahogy én írtam volna!!! irigyek lennénk?? nos akkor miért vesznek az emberek tobb samsungot mint iphonet??? nem hinném hogy nincs pénz és irigység lenne... én egy nemmel szavazok alma ellen!
2013. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azt gondolom, hogy mindig lesznek akik ellene és akik mellette szavaznak, de ezt normálisan is meg lehet mondani, le lehet írni, nem kell egymás torkának ugrani. Nem csak úgy lehet meggyőzni valakit arról, hogy Iphone-t válasszon, hogy lebeszéljük a többi márkáról. Én igennel szavazok az alma mellett, szerintem megéri megvenni, de sok más márkájú telefont is. Ha Iphone-t akarsz, várd meg az S-t, nem mondom, hogy vedd meg a 4S-t, mert tudom, hogy ez az új telefonhoz képest, már kettővel fog lemaradni, de az Iphone5-öt ne vedd meg, az S-ben minden hiba, ami az 5-ben megjelent remélhetőleg ki lesz javítva.
2013. szept. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!