Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt válasszam?

Melyik mobilt válasszam?

Figyelt kérdés

Ezeket a telókat néztem. ( ennyi pénzt tudok most erre költeni)


Sony Xperia J

Sony Xperia U

Sony Xperia E

Sony Xperia Miro

Nokia Lumia 520

Nokia Lumia 710

Huawei Ascend Y300


Ezeket a telefonokat néztem. (Bár lehet kicsit sok) Én valamiért vagy nokiát vagy sony-t akarok venni de kiváncsi vagyok hogy ti mit ajánlanátok. Köszi a választ!



2013. szept. 8. 10:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Android terén az u és az y300 amit érdemes, wp fronton meg az 520.

A többi felejtős.

2013. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 520, azon a 710-hez képest egy újabb generációs Windows Phone rendszer fut, melynek támogatottsága 2016-ig biztosított -> szoftverfrissítések és alkalmazások addig folyamatosan érkezni fognak! A többi telefonnál már ez elég kérdéses, a stabilitásról és a minőségről nem is beszélve...
2013. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor az 520-as lehet jó lenne. És a wp-re is le lehet ugyan azokat a programokat tölteni mint androidra? Gondolok itt játékokra alkalmazásokra. Még nem volt androidos telefonom se. A windows phone jobb mint az android? És ez a 2016-ig van frissítés ez mit jelent bővebben? Utána is lehet használni nem? :)
2013. szept. 8. 11:08
 4/16 anonim ***** válasza:
Androidra sokkal több alkalmazás érhető el, mint Windows Phone-ra, ez a platform egyik rákfenéje. 2016-ig jönnek hozzá frissítések, ez sokkal több, mint amit bármelyik androidos készülékre el lehet mondani (androidos viszonylatban legjobbnak a Nexusok számítanak ilyen szempontból, de azokat is jó, ha 2 évig támogatják) Az hogy jobb-e, az igényeidtől függ. Android szabadabb, több dolgot tudsz vele megcsinálni, több alkalmazás érhető el rá, ugyanakkor stabilitással tudnak problémák lenni (bár egynémely Lumiával is), Play Store-ból letöltött alkalmazások tartalmazhatnak kártyékony kódot, valamint azonos hardveren gyorsabbnak tűnik a WP.
2013. szept. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És akkor a nokia lumia 520 nem rosz telefon ennyi pénzért? Nekem ahogy néztem csak a vaku meg az előlapi kamera hiányzik belőle. Bár a proci nem tudom hogy jó e benne.
2013. szept. 8. 11:30
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

A Lumia 520 nem méri sem a hívásidőt, sem az adatmennyiséget, így nem tudod kontrollálni a költségeid. Engem pl. ez a tény, ha tudom vásárlás előtt, eltántorított volna.


Különben a Windows Phone-nal még az is probléma, hogy nagyon hamar unalmassá válik. 1 hónapja van meg a telefon és már nem veszem kezembe, csak akkor ha ténylegesen használom, mert rossz nézni a csempéket, amelyeknek csak a színe változtatható, de a választható színek között is csak 2-3 ami elviselhető. Van aki erre azt mondja butaság, de amikor azt kértem itt néhány hete, hogy ajánljanak programokat, melyekkel feldobható a Lumia 520, egyetlen válasz sem érkezett.


Az viszont tény, hogy egy gyors, fagyásmentes telefonról van szó, nagyon jó és érzékeny kijelzővel.

2013. szept. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát köszi a választ, most már tényleg nem tudom hogy milyen telefont vegyek :S
2013. szept. 8. 13:00
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem azt javasolták utólag, hogy menjek be egy T-Mobile üzletbe, ahol ki vannak állítva a telefonok és próbáljam ki azokat, amiket kinéztem, hogy tényleg tetszenek-e.


Sajnos Mediamarktban például a telefonok ugyan ki vannak állítva, be vannak kapcsolva, de billentyűzár van rajtuk, így még a menüt sem tudod megtekinteni.

2013. szept. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Illetve én felsoroltam 2 hátrányt, aki számomra rontja a felhasználói élményt. Ha Neked nem fontos, hogy tudd a hívásidő / adatforgalom adatait, mert úgyis otthonról Wifi-n fogsz Viberezni / Facebookozni, illetve úgy gondolod, hogy Neked nem a menüje miatt kell egy telefon, hanem tudsz olyan alkalmazásokat, amivel ki tudod használni a telefont, akkor nyugodtan legyen Lumia 520.


Én például rendszeresen járok biciklizni és nagyon jó, hogy van rajta GPS, illetve ezzel a programmal naplózni tudom a túráim.


[link]

2013. szept. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igazából nekem ami fontos az a zene terén van. Jól szól a telefon?
2013. szept. 8. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!