Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ébreszt a telefonom?

Miért nem ébreszt a telefonom?

Figyelt kérdés

Galaxy S Advance készülékemen múlt héten frissítettem az Androidot 4.1.2-re. Azóta hol ébreszt, hol nem.

Pénteken sikerült elaludnom, akkor azt hittem, valamit elnyomtam, azért nem ébresztett. Tegnap este direkt kipróbáltam, hogy ma reggel ne maradjak hoppon, akkor jó volt. Szerencsére pont fent voltam, mikor ébresztenie kellett volna, ám az egész művelet kb 1 másodpercig tartott.

Megszólalt az általam választott ébresztési hang, majd abban a pillanatban abba is maradt, mintha kinyomtam volna. Nem is rezgett egyet sem, pedig azt is kellett volna.


Valaki tapasztalt ilyet ezzel a frissítéssel? Azért nem gondolok beállítási hibára, mert tegnap este, ugyanazon paraméterekkel jól működött az ébresztő.



2013. szept. 9. 10:23
1 2
 1/13 kaligula3741 válasza:
Szia. Nekem is van hasonlo problemam. Igaz egy regebbi androidos verziom van. Megprobaltam utanna nezni neten a hibanak. Nem nagyon talaltam-gondolom te sem;ha itt kerdezoskodsz. Eszrevettem hogy minel tavolabbi ebresztest teszel be annal nehezebben kolt. En ugy oldottam meg ezt az ugyet hogy letoltottem egy ebreszto aplikaciot a google playrol. (ott sem mukodik mindegyik) megirom amelyik bevallt este ha erdekel. Csak most telefonrol irok(ezert nincs ekezet) minden jot
2013. szept. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szia! Hát ez remek, ekkora hibát egy Androidon! :/


Igen, érdekel, köszönöm! :)

2013. szept. 9. 11:45
 3/13 anonim ***** válasza:
kóros mélyalvó a telefonod.
2013. szept. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Annál nagyobb baj, hogy én is.:)
2013. szept. 9. 12:35
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Nincs más hátra, mint előre. :)

Nekem még 2.3.7.-es droid van és azzal mindig ébreszt.


Van egy rakat ébresztő app tegyél fel többet és állítsd be őket egymás után. Amelyik rendesen működik azt tartsd meg a többit meg törölheted.

2013. szept. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Azon nekem is rendesen ébresztett, semmi bajom nem volt sosem azzal a verzióval.

Szívem szerint visszatenném azt, csak van 1-2 plusz ezen, ami kifejezetten tetszik.

Bár mintha a billentyűzet is kisebb lenne, amitől agybajt kapok, nincsenek sajnos pálcikaujjaim. :(

2013. szept. 9. 13:44
 7/13 kaligula3741 válasza:
Na visszatertem- I can t wake up aplikacio nekem bevallt. Egyszeruen kezelheto. De megis sok minden allithato rajta. Sok ilyen fajta aplikaciot probalgattam. Nekem ez bevallt es mindig ebreszt. Probald ki. Ingyenes. Ikonja egy szurke analog ora. Remelem fog tetszeni. Minden jot es sikeres felkeleseket ;-)
2013. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. szept. 9. 15:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez egy okos telefon. (Nem elírás.) Nem akarja, hogy földhöz vágd, ezért inkább hagy aludni.
2013. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De nem túl bölcs. Előbb földhöz vágom, ha nem engedelmeskedik. (Meg engem is, ha reggel elalszom.) :)
2013. szept. 9. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!