Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azon gondolkodom, hogy elkezde...

Makor kérdése:

Azon gondolkodom, hogy elkezdek bírkózni vagy súlytemelni. Csakhogy már majdnm 19 éves vagyok. Érdemes elkezenem valamelyiket ebben a korban?

Figyelt kérdés
Szerintem megvan a testi adottságom hozzájuk. Eredményeket is szeretnék elérni.

2012. aug. 1. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hobbiként soha nem késö, de ennyi idösen már olimpián indulnak, szoval ha nagyon jo vagy akkor talán orságosra kijuthatsz.
2012. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amatőr versenyeken bármelyikben lehet esélyed, de ha most az olimpia miatt van akkor az esély hogy kijutsz valaha is az igen csekély.
2012. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem olimpia miatt van, csak ha elkezdek valami sportot akkor jó lenne valmi eredményt is elérni. Szerintem ez érthetö.
2012. aug. 2. 09:09
 4/5 NagyonGonosz ***** válasza:

Már néhány év alatt is sokat lehet fejlődni, főleg az elején.

Persze, ha tényleg szeretnéd akkor kezdd el!

Igen nem biztos, hogy aranyat hozol 4 év múlva, de attól még versenyezhetsz helyi versenyeken esetleg majd országos aztán ki tudja hova jutsz.

2012. aug. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem várj, amig nem leszel 75 éves, és akkor igazán elkezdheted.. Örülök, hogy segíthettem .. :) .
2015. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!