Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell a Prestigio...

Hogyan kell a Prestigio pap4500dou telefont rootolni?

Figyelt kérdés
Interneten utana neztem es csak szamitogepen keresztul lehet.En ijenhez nem eetkek.Mit csinaljak????Vigyem be telefonos uzletbe es ok megcsinaljak vagy nem tudom.Aki mar csinalt ijat kerem segitsen.

2013. szept. 9. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha a rootoláshoz is hülye vagy akkor nem is ajánlom,mert utánna könnyen kinyirhatod a telót.
2013. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszonom hulye baratom csak tudd meg 14eves vagyok es nem vagyok hiper okos.Es akinek ijen teloja van annak penze is van ugyhogy en normalis valoszokat kerek nem pedig alpari paraszt beszolasokat koszonom.
2013. szept. 10. 14:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Kedves 14 éves barátom. Minek akarod egyáltalán rootolni?
2013. szept. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azert mert a game killer meg a game guardian csak rootolassal mukodik meg par dologtorleset a telefonrol.És kossz a jo valaszokat sokat segit!!!!!!
2013. szept. 10. 19:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha hiszed ha nem segiteni akarok csak nem fogod fel,mert ha a root gondot okoz ,akkor miután megszerezted és továbbra is hülye leszel az ilyen és ehez hasonló dolgokhoz egy törléssel akár téglásithatod a telefonodat.
2013. szept. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
En ijennekkel tisztaban vagyok csak azt nem ertem hogy kell gepen keresztul csinalni es mien eszkozzel a tobbit ertenem.Es ha megkerdeznem infos tanartol o szerinted tudna valaszt adni ra?? Amugy 9-edikes vagyok az isibe es informatika szakra mennek kozepsuliba azett foglalkozok ijen dolgokkaal mert ha mas erdekelne le se csesznem a rootolast.Nekem csak weblap meg hogy kezeljem azt a dolgott ennyi tobivel tisztabban vagyok.Elore is kosz ha erted.Bocs ha rosszul irok.
2013. szept. 10. 21:21
 7/11 A kérdező kommentje:
Te mar csinaltal ijet???
2013. szept. 10. 21:23
 8/11 A kérdező kommentje:
En csak ojan oldalakat talaltam ahol samsung s3 meg HTC meg alcatel stb.es azok nem mukodnek.
2013. szept. 10. 21:28
 9/11 anonim ***** válasza:
2013. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Meg azt nem ertem mert kell rokton itelkezni masokrol???(pl:hülye vagy alhoz is)
2013. szept. 10. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!