Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor lesz kapható itthon az...

Mikor lesz kapható itthon az iPhone 5C és az 5S?

Figyelt kérdés

2013. szept. 10. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A hírek szerint December környékén.
2013. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Handrás szerint 20-a után 2 héttel, mint ahogy általában a többi is.
2013. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Remêlem minêl elobb..December az elég messze van :|
2013. szept. 10. 22:41
 4/11 anonim ***** válasza:

Erről még csak találgatások vannak.


Egy biztos az 5C drágább lesz, mint a korábbi 1 éves modell, mert emeltek az áron. Ráadásul ennek műanyag háza van. Az 5S ára talán nem fog itthon változni. Viszont sokkal jobban megéri plusz 30e Ft-ért 5S-t venni, mint az 5C-t. Az legalább nem "biliműanyag" lesz. :)

Azért kíváncsi vagyok, hogy milyen minőségű az 5C.

2013. szept. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ha vennék egy sima 5-ot?Szerintem nem lenne hülyeség az 5C nek jobb aksija lett, de műanyag..És ha drágább mimt a sima 5 akkor jobban megéri az iPhone 5 szerintem
2013. szept. 11. 18:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Az 5C egy bukás lesz. Ezzel a telefonnal az olcsó piacra próbáltak betörni. Ezzel csak az a baj, hogy belsője szerint ez még menne is, viszont olyan magas lett az ára, hogy senki nem fogja megvenni. Aki már egy 5C árát szánja egy telefonra az már kiad +30at egy jobbért. Az alap elgondolás is hülyeség. Eddig volt egy olyan telefon, amit nem engedhet meg magának mindenki, minek betörni az olcsó piacra? Akinek nem telik iphonra, az ne vegyen. Egyébként én is most készülök iPhone-t venni, de biztos hogy fogok várni az S-re. Annyi csábító újdonság van benne, hogy bőven megéri. :-)
2013. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak ne kéne ennyit várni , lehet veszek egy iPhone5-öt.
2013. szept. 11. 21:08
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os. rossz irányból közelíted meg a dolgod. ezért van a sok divatuser. sok ember van, köztük én is, aki nem azért vesz iPhone-t, mert az megjelenést ad...hanem azért, mert iOS van rajta, és nekem ez a rendszer jelenti jelenleg a legjobbat. Viszont most is csak egy iPhone 4-em van, semmi szükségem nincs a legújabbra, mert a 4 is ellátott idáig...meg valójában most is el fog látni, de ha tegyük fel az alapelgondolás szerint lett volna, ami szerintem sokkal logikusabb lett volna, hogy a 4S-t váltják le vele...akkor valószínű vettem volna 5C-t...külsőségek nem számítanak, hogy műanyag. De ha már a hülyeségeknél tartunk...4S-ből kidobtak inkább 8 gigás változatot...na az is bukik az 5C-vel együtt, ez biztos. iPhone 4-nél is kevés már a 8 giga, 4S-nél akkor már használhatatlan...fullHD-s videót kíváncsi vagyok mennyi ideig tud venni, ha kb a 6,5 gigából appokkal, játékokkal, némi zenével a felét elfoglaljuk ennek...én ebből 10ezres eladást sem látnék...nagyon jó az 5S, de ha jobban megnézzük, vészjósló, hogy Steve halála óta haldoklik az Apple is. Különben ez az 5C olyan, mint a legújabb iPod. Ott is kijött egy ideje egy lebutított 16 gigás iPod touch kamera nélkül...szerintem igazak a feltételezések arról, hogy az iPod-ot ki szeretnék vezetni, összeolvasztva az iPhone 5C-vel...
2013. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: Van a vásárlóknak egy olyan rétege, amely csak azért veszi meg, mert divat, és mert "menő". Ezt én is elítélem. Viszont van olyan is, aki maga a küllem miatt veszi meg, mert neki személy szerint ez a legtetszetősebb a piacon. Ez a kettő nem ugyan az. Miért ne venne az ember jobb karórát, autót, ruhát ha megteheti? Ugyan így vagyok a telefonnal. Lehet mondani, hogy csak a külsőségre megyek, meg hogy kisfiú vagyok, akit apuci pénzel, DE NEM! ILYEN AZ EMBER! Miért kell elítélni azt, aki egy telefonért kidob 200e forintot? Ha valaki 500e forintért vesz karórát az mivel jobb? Egy kínai óra is mutatja az időt. Miért veszel márkás ruhát, ha kínaiban is járhatsz? Mindenkinek más az értékrendje. Viszont az tény, hogy a piacon jelenleg az iPhone a legjobb minőségű telefon.
2013. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6-os voltam
2013. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!