Segítenek valaki?

Figyelt kérdés
szeretnék rendelni amerikából egy iphone 5s-t nem most karácsonykörül. Az érdekelne h elvileg 48000körül van kint h ide hozzák házhoz mennyibe kerülne? és biztonságos ha a store-ról rendelem? meg fog érkezni? valaki rendelt már? mert én még sose csináltam ilyet:D

2013. szept. 11. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
650 $ kint a telefon Elárulom neked. Hitelre vagy 2 éves hűségnyilatkozattal kapod meg ennyiért. Tudom, most kérdeztem meg.
2013. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ÉS ha hazahozod, akkor hogy fogod használni?

Csak mert itt Európában GSM hálózat van, az amcsi iPhone-ok nem mennek az Európa hálózatain.

El kell fogadni. Ha Apple kell, akkor sok pénzt kell kiadnod. Ha meg nem akarsz sok pénzt kiadni, akkor ott az 5, 4S, vagy a 4. Ha pedig még annyit se akarsz, akkor ne is akarj Apple terméket.

2013. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 48ezres ár előfizetésre vonatkozik.

Keresd meg a független telefonok árait apple online storeban, ahhoz add hozzá az ottani adó mértékét, a postaköltséget, a magyar hatóságok által kivetett vámot és áfát. Ha össze számoltad akkor döntsd el hogy megérné e?

( ne számold elárulom nem éri meg, én már kíváncsiságból kiszámoltam.


Ja és azt nem is írtam, hogy apple nem postáz külföldre, csak az adott ország online üzleteiből lehet rendelni az adott országba.



(de most komolyan, tényleg azt hitted, hogy 48 ból kijön egy iPhone)

2013. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Második:

( bocsi nem kötekedni akarok, csak pontosítani)

Az usás telefonok is működnek európában ha nem CDMA hálózaton van az adott telefon. (LTE kivételével)

2013. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igy van, ahogy a tobbiek irjak (kiveve aki azt irta, hogy nem mukodik, o teved!)


Az ar amit az apple oldalon latsz, az elofizeteses ar. Te annyiert nem kapod meg, mert nem vagy itt es nem fizetsz ra elo.


A fuggetlen telefonok sokkal tobbe kerulnek, raadasul csak USA cimre postaznak.

De ha pl. en itt az USAban megveszem neked es elkuldom postan neked Mo-ra, akkor meg arra rajon az afa meg a vam.


Hidd el, nem eri meg. Ha megerne mar regen ezzel kereskednek... ;)


Ja igen, az apple oldalon lathato arra meg rajon az ado, ami allamonkent valtozik, de kb. 8-9% szamolj...

2013. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!