Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 520 vagy Iphone...

Nokia lumia 520 vagy Iphone 3gs (többi lent)?

Figyelt kérdés

Hali azt szeretném megkérdezni hogy melyik telefon jobb és miylen trendibb :)) Nokia Lumia 520 vagy Iphone 3gs nem tudom eldönteni melyiket vegyem ... igazából ténylegtelefonálásra kellene meg pár app-ra de nekem az Iphone 3gs-tetszik jobban .. MELYIKET VEGYEM ???


Mondjatok mind2-ről vélemyént miért ezt és miért e ezt ? és melyik a trendibb ?? köszi!


2013. szept. 11. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
520, mivel a 3gs 5 éves telefon, agyon van már nyomogatva mivel évek óta nem lehet kapni, csúnyább a kijelzője és nagyon lassú. elavult.
2013. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
azaz 4 éves, de a többi még igaz. trendi kb 2010-11ig volt.
2013. szept. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:((
2013. szept. 11. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Az iphone 3gs nek gagyi a kijelzője , szar a processzorja , és még alkalmazást se visz annyit mert régi az iosa , egy teljesen kipusztult telefon az már , én ilyenről váltottam l920 ra , azt az iphonet legszívesebben főldhöz vágtam volna ,6 szor volt szervízben , a leggyakoribb probléma az volt hogy az LCD tönkre ment és minden alkalommal 10 en ezer forintok .. Az internetezésről nem nagyon akarok beszélni , úgy se vitte mint egy l510 , az akuja kb 20 perc játékot bírt , kamerája gagyi volt . A lumia 520 internetet fényévekkel jobban viszi (tesómnak l620 van onnan tudom ) , képernyője fényben is látható ( iphonenak fúlra felhúzva se lehetett látni mi van a képernyőjén , de persze úgy csak ha a menü volt megnyitva már lemerült egy óra alatt ) , játék valószínű hogy l520 ra több van mivel régi ios van az iphonen és az nem visz mindent , legalább is nekem nem vitt . És lumiákra nem volt annyi panasz mint az iphonera . Ráadásul a l520 as még 2 évig támogatás alatt van amíg az iphonenak 1 éve lejárt .Semmi képp nem ajánlom !!!
2013. szept. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Senki nem akar Iphone-ra szavazni ? :D
2013. szept. 12. 17:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd... makacskodhatsz. A véleményekre voltál kíváncsi, megkaptad őket, te ennek ellenére még mindig az iPhone mellett állsz. Ha ennyire azt akarod megvenni, akkor csak rajta. Tapasztald meg, milyen, esetleg pár napig, egy hétig jó lesz, de utána rájössz, hogy nem jó.

Máskor meg ha tudod a választ, vagy ha nem vagy hajlandó elfogadni mások véleményét akkor ne kérdezz, már bocsi.


Sok jó dolgot olvastam az l520ról, az iPhone 3 meg régi, elavult. Felejtsd el.

2013. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!