Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Helyre lehet hozni a telefont?

Helyre lehet hozni a telefont?

Figyelt kérdés
Van egy Sony Xperia L-em, letöltöttem hozzá a Clean master nevű appot, ami letakarítja a felesleges dolgokat. Hajnalban, amikor ébresztett a teló, megkérdezte a clean master, hogy óhajtok-e törölni valamit, mert kevés a szabad memória. Én persze kómás fejjel- még összeragadt szemekkel próbáltam kilépni, de véletlen félre nyomtam valamit és a képekkel csinált valamit. Minden fényképet eltüntetett az albumból és az újakat se észleli. Viszont megvan minden kép, mert a diavetítő beadja mindet és a kamera is mutatja az előzmény képeket, csak az album nem hajlandó észlelni őket. Amikor félrenyomtam, mint ha az lett ovlna kijelölve, hogy: Cache (Album. Törölt valamit, majd attol kezdve lépett fel ez a probléma. Valaki esetleg tudna mondani erről valamit, vagy tanácsot adni, hogy mit csináljak, hogy helyre jöjjön a dolog?

2013. szept. 11. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szóval fájlkezelőben látod őket, de a galériában nem? Szerintem a thumbnaileket törölted (a kép kis megfelelője, amire a galériában rá lehet kattintani)

Normális körülmények között ez visszaáll egy idő után. Indítsd újra a telót, várj pár napig, azt ha nem történik semmi, akkor képeket húzd át PCre, töröld a telóról. (a fájlkezelőben)

Aztán rakd vissza őket a saját mappájukba.

Így 100%,hogy látni fogja őket a galéria.

2013. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, amit mondtál, sajnos nem állt helyre a dolog. Várok még pár napot, de nem tudom, szerinted segít, ha vissza állítom gyári beállításokra, vagy esetleg frissítsem a rendszert?
2013. szept. 14. 01:19
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyári beállítások mindent törölni fog, úgyhogy az nem jó ötlet. De ha tudod frissíteni a rendszert (hivatalosan), akkor azt mindenképpen tedd meg.

Amikor átraktad a képeket a PCre, akkor ott meg tudtad nyitni őket? (Tehát használhatóak még a képek?)

Mert ha igen, akkor miért akarod feltétlenül a telefonodon tudni őket? Én kb egy évente az összes képemet lementem gépre és törlöm a telóról. (úgyis csak a helyet foglalja)

2013. szept. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze, én is rakom mindig a gépre a képeket, de azért kicsit bosszantó, hogy csinálok egy fasza kép sorozatot, vagy videót és nem tudom kényelmesen vissza nézni, ha éppen nem vagyok PC közelben. Mostanában ha ismerősnek meg akarom mutatni, hogy milyen képeket csináltam, akkor rájövök, hogy: Ja bocs nem bírom megnézni.

Majd még beszélek egy sráccal, aki egész otthon van a telefonok terén, hátha tud neki csinálni valamit, vagy akkor frissítem a rendszert. Azért köszi szépen a segítséget. :)

2013. szept. 14. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!