Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Y300 vagy Sony Xperia...

Huawei Y300 vagy Sony Xperia J érné meg jobban?

Figyelt kérdés

Vélemények,tapasztalatok?

Melyik éri meg az árát?

Melyiknek szebb a képe?



2013. szept. 12. 11:10
 1/5 Osynho ***** válasza:
90%
Y300 minden tekintetben.
2013. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Tényleg nehéz a döntés, mert sok dologban megegyeznek, viszont a Sony kijelzője nagyobb felbontású, van előlapi kamerája is, és van rajta DLNA-támogatás. A Huawei processzora viszont 2 magos, és nagyon népszerű telefon! Árban a Huawei 4200 Ft-tal drágábban kezdődik, viszont legmagasabban a Sony 27000-rel drágább!

Mindenképpen ez a 2 között gondolkodsz? Csak mert a Huawei-vel egy árban van a ZTE Blade G, és az mindegyiknél sokkal jobb!

2013. szept. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt is néztem igen a Blade-t :) Naggyából e kettő közt gondolkodom a Blade-t nem ismerem :S
2013. szept. 12. 13:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Y300. A J-vel sz*rul jársz.


Az új frissítése full bug hulladék, ICS kernelre kapták a JB-t, ezáltal instabil, cosmó minden nem működik, lagol, stb.


Ráadásul az y300 IPS kijelző, nem fakó tn-tft, mint a J-ben.

2013. szept. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kurbaszov ***** válasza:
46%

Én egymás mellé raktam a kettőt(y300 és J), és az Xperia J kijelzője mérföldekkel jobb!

Papolhat bárki hogy tft meg mifene, az még nem látta a kettőt egymás mellett.

2013. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!