Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen a minősége...

Szerintetek milyen a minősége a Somy Xperia E-nek? Jóvagy rossz? Vagy valami más milyen ami szerintetek szuper? 17/L

Figyelt kérdés

2013. szept. 13. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak vele bajok. Mostanában divat a Huawei Y300. Lehet megéri megnézned.
2013. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy mire akarod használni! Telefonálásra tökéletes! Komolyabb játékok futtatására még elmegy.

Zenehallgatásra is remek! Egyedül a képernyője a rossz!

2013. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nehogy azt a szar Huawei Y300-t válaszd. Nézz utána a fórumokban,oldalakon keresztül csak a problémákat javításokat írják. Nem kapcsol be hívást,pixelhiba stb

lehet,hogy az E gyengébb kijelzős, és rosszabb kamerás,de sokkal megbízhatóbb.

2013. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat mindenkinek megy a zöld pacsi!! :))
2013. okt. 4. 16:05
 5/5 anonim válasza:

Én már lassan három hónapja használom az Xperia E-t, kiütötték a kezemből aug. 20-án a pesti tömegben, de meg sem kottyant neki. Én 1 ft-ért vettem a vodafone-nál, az volt a szempont, hogy olcsó legyen, wifi legyen rajta, és Android legyen (van egy Android-tabletem, és elnyerte a tetszésemet). Ezen kívül gyorsan lehet rajta netezni, játék csak Pou van rajta. Nekem csak a net miatt kellett. Videót megfelelően, akadás nélkül játszik le. Én tipót akartam eredetileg (mert kicsi, meg attól megfelel bármire - kitaláltátok, nőből vagyok : D), de addigra már sehol sem lehetett a vodafone-nál kapni. Nem bántam meg.


Külön tetszik, hogy olyan gumis tapintású a hátlapja, emiatt nem is csúszik, meg nem látszanak az ujjnyomok.

2013. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!