Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma kaptam vagy 10 darab képet...

Ma kaptam vagy 10 darab képet sms-ben. Tudok ellene tenni valamit?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy nő széttárt p-inájáról.

Videófile-nak tűnt, de persze nem indítottam el. A férjem azt mondta, ha elindítom, akkor megkapja a telefonom adatait, és onnantól tudja használni a sim-kártyámat.

Sima 30-as mobilról jött egyébként, de titkos. Másik telóról próbáltam hívni, hogy elküldjem valamerre, de nem vette fel, persze.

Fel lehet jelenteni? Vagy érdemes szólni a szolgáltatónak?


2013. szept. 13. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem törvénytelen. Töröld ki és felejtsd el! Lehet hogy téves számra küldte véletlenül egy nő a párjának/férfinak. XD :D
2013. szept. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha még csak ennyi, akkor nem is érdekel. De szerintem nem voltak tisztességesek a szándékai, adatgyűjtés, ilyenek, nem lehet?
2013. szept. 13. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha lehetne, minden bűnöző ezzel foglalkozna. Egy a lényeg. Töröld ki a biztonság kedvéért. Amúgy meg logikailag és technikailag szerintem lehetetlen egy smssel kárt okozni.
2013. szept. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felhívott és elnézést kért. Úgy tűnik igazad van, azért a telefonszámlára kiváncsi leszek majd.
2013. szept. 21. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!