Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S4 vagy iPhone 5C?...

Galaxy S4 vagy iPhone 5C? Melyik a jobb? Miért?

Figyelt kérdés

Leginkább netezésre,játékra és hasonlókra kéne.

Eddig csak androidos telefonjaim voltak,de van egy iPadem és egy "apple fantól" megkaptam,hogy mennyire nem értek az Apple termékeihez...

Nem tudom,hogy melyik telefon lenne a jobb.


2013. szept. 13. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem kėrdės ,S4.
2013. szept. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igazából te egy átlag felhasználó vagy, szóval nagyonmind1. ezek olyan dolgok, amik ugyanúgy elérhetőek androidra, mint iOS-re. majd jönnek az okosak, hogy az sgs4 sokkal erősebb, de neked ez tökmind1, mert úgysem fogod használat közben azt számolgatni, hogy hány miliszekundum alatt nyit meg egy alkalmazást. bár én iPhone-t használok, és úgy gondoltam, 5C lesz a következő, az ára miatt lehet mégsem. emiatt én sem ajánlom...20-30ezret rádobsz, és tudsz venni 5S-t is talán, ha ebben az árkategóriában gondolkozunk. bár nyáron esedékes nekem a váltás, én lehet végül 5S mellett maradok, és az kiszolgál egy jópár évig.
2013. szept. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, Erre elég 1 50ezres droid is, bár a prémium kategóriában jobb a képminőség és a gyorsaság, bár én sem értettem, hogy minek 1 hd kijelző 1 telefonba, míg meg nem láttam. :) Amúgy az 5C-t inkább hagyd ki. Ott az 5S, ha iPhone-t akarsz, ha azt veszed, tovább lesz támogatva az biztos.. Az S4 is jó, bár nekem a Note 2 után nem kellene.. :D
2013. szept. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
én a helyedben biztos iphone-t vennék...
2013. szept. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már komolyan elegem van ebből a sok ájfon fanboy-ból és emiatt lettem lepontozva, mert a sok épöl fan nem lát túl a sz&ros ájfonján túl és nem veszi észre hogy vannak az ájfonnál jobb telók is. Akkor is jobb az S4 és kész, most pedig pontozzatok le megint.

Első voltam.

2013. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
írj indokot...mitől jobb? te szakértő...3-as is megindokolta, én is(2es)...te meg csak odab_szod, hogy az s4 jobb...miben? azon gyorsabb a fészbukk? mert a kérdező egy normál felhasználó...nem akar sem a NASA-nak rakétát fejleszteni, és filmet sem szeretne vágni...de ha már annyira jó, akkor ma miért született meg egy olyan kérdés, hogy a delikvens zsír új, full üres S4-esére játékot szeretne leszedni, és azt írja ki, hogy nincs elég hely hozzá...:D én még nem találkoztam soha ilyennel iOS-en...ja, mert ott van 1 tárhely, és tud gazdálkodni..és nincs az, hogy ahhoz, hogy te valamit telepíts, kellene legalább a letöltéshez 1-1,5 giga ram nagyobb játéknál maga a telepítőfájlnak, és emellett kell még másik 2 giga szabad hely, hogy fel is tudja telepíteni...és nem tudták még androidban megoldani, hogyha te microSD-re akarsz menteni, akkor azt 100%-ban oda is mentse...valóban jobb...szinte sokkal...
2013. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha ennyire az Android felé fogsz fordulni, akkor jó, hogy a másik tábor lepontoz. Ezért kell olyan választ adni, mibe nem tudnak belekötni, és nem is túl elfogult. Én erre annyit mondok csak, hogy ismerd meg a többi gyártó készülékét is, és csak utána szidd az ellenkező gyártó dolgait.
2013. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!