Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan kétmagos mobil ami...

Van olyan kétmagos mobil ami felér egy négymagos teljesítményével?

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 520.
2013. szept. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó vicc! xD

Szerintem az s4 mini.

2013. szept. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már miért lenne vicc? Netán személyes tapasztalat alapján mondod?


Mint köztudott, a WP8-as rendszer az iOS mellett a legstabilabb, megbízhatóbb rendszer, mely ugyanolyan zökkenőmentes mind a közép, mind a felsőkategóriában. Az S4 mini már itt elvérzett, mert egy nála felső kategóriásabb Androidos telefonnál is ritka a nem fagyós, megbízható telefon, mint a fehér holló, és majd pont egy S4 mini döntené meg ezt a tényt?! "Jó vicc!"


A kérdező bárkit megkérdezhet, teljesítményt nézve a Lumia 520 felér egy 4, vagy annál több magos telefon teljesítményével, mivel remekül van optimalizálva.

2013. szept. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mint köztudott a wp még gyerekcipőben jár és mellesleg mint utóbb kiderült veszteséges. Majd ha kiforrja magát lehet jobb lesz mint az android,bár nekem úgy mint az ios egy zárt rendszer nem igazán számit okostelónak.
2013. szept. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mint köztudott, a WP8 az elmúlt hónapban megduplázta piaci részesedését, szó sincs itt veszteségről, sőt!


Hogy jobb lenne, mint az Android, azt nem állítottam, mert vannak még hiányosságai, és bizony fingós alkalmazásból is csak 1 van WP-n 10 helyett (...), de teljesítményt nézve a WP felülemelkedik az Androidon, akár a közép, akár a felső kategóriát nézzük!

2013. szept. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mint köztudott, a WP egy szar. 2017-re tűzték ki célnak, hogy az okostelefon-piac 10%-a WP legyen. Ne haragudj, de ezen én csak röhögni tudok. A WP egyedül azért létezik, mert volt még néhány, a Nokiához hűséges vásárló, az összes többi cég egyre kevesebb WP telefont gyárt. Nem mellesleg a Nokia is át akart állni Androidra, ezért az MS gyorsan megvette.


A kérdésre a válasz: persze, akad. A telefon teljesitménye függ a magok, és az SoC fajtájától is. Egy új, Cortex-A15 alapú kétmagos exynos pl simán szarrá veri a kinai MTK 1.2 GHz-es négymagos "csodáit", de a mainstream négymagosok (S3, S4, HOX, HTC One) még mindig erősebbek

2013. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!