Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 függetlenítés?...

Iphone 5 függetlenítés? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy külföldi kártyás vadonatúj Iphone 5-ösöm. Az lenne a problémám,hogy a telefon találva lett,és 3 hónapig nem kereste a gazdája,így az én nevemre írták,és kiderült,hogy külföldi kártyás. Függetleníteni az Apple-nél állítólag 30-50ezer forint körül van,valami más megoldást nem tudna valaki?
2013. szept. 14. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van ismerősöd, aki ért a telefonokhoz, kérdezd meg, nem-e tudná megcsinálni!
2013. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,ezt fogom csinálni de ha ezen kívül van még valami ötlet akkor hallgatom! jó lenne olcsón megúszni mert 50 ezret egy függetlenítés nem ér meg...és mivel talált telefon 1 évig nem adhatom el sem.
2013. szept. 14. 10:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerős biztos hogy olcsón (baráti áron) csinálná meg. Amit utána írtál, az nagyon nagy hülyeség, ha a telefon a te neveden van, de nem előfizetéses, tehát nincs hűségnyilatkozat, akkor akármikor eladhatod, ilyen kikötés nincs, amit írtál!
2013. szept. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kaptam egy papírt a rendőrségtől,és azon van rajta,szóval nem is olyan nagy hülyeség...rajta van,hogy a telefonnak 1 évig nem lehet új tulajdonosa
2013. szept. 14. 11:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én ilyenről még nem hallottam, de jó nagy szemétség! Ha egyszer a telefon hivatalosan is a te nevedre van írva, akkor azt csinálsz vele, amit akarsz! Vagy ez kivétel, csak mert Iphone? És ki nem sz@rja le, ugyanolyan okostelefon, mint a többi! Én azért ezt az 1 év adás-vételi dolgot egy ügyvédtől is megkérdezném a helyedben!
2013. szept. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ilyen hivatalos útról én sem hallottam még. különben szerintem nem sokra mennél vele. egyrészt oké, lehet nem kereste a gazdája, de 100%, hogy letiltatta. tehát hiába függetlenítenék. másik részről van egy 130-140ezret érő telefonod, ilyen viszonyításképp nem olyan drága a függetlenítés, ha azt tekintjük, hogy így akár a 3x-áért is el tudnád adni, viszont a hivatalos függetlenítés az eredeti szolgáltatónál történik, tehát ha mindenképp külföldön kellene intézni. a nem hivatalos függetlenítések meg szerintem ki vannak lőve, mert bár nem tudom, milyen iOS van rajta, de a szoftveres függetlenítéshez jb kell, az meg például 6.1.4-re nincs, ha az van rajta(illetve a napokban sikerült működésre bírniuk a fejlesztőknek, de majd csak iOS7-hez adják ki). Ezek a függetlenítőkártyák szintén baseband függők, tehát nem biztos, hogy működne vele.
2013. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"így az én nevemre írták"

Helló. Erről írj már pár mondatot, mi volt a teljes eljárás?

2013. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tudok neked segiteni, de azt kellene tudni,hogy milyen ország, milyen szolgáltatohoz van zárva. ha ezt nem tudod, akkor imei alapján le tudom kérni. ha nem oldodot meg a problémád, keress meg privátban,és a többit ott megbeszéljük.
2013. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!