Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol vegyek független iPhone...

Hol vegyek független iPhone 5-öt? IStyle-n kívül, ami megbízható?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt a jótállás megbízhatóságát, ha tényleg valami gubanc van, akkor nem szórakoznak hanem azonnal lépnek stb..


Köszönöm



2013. szept. 17. 19:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy új legyen, ne használt.
2013. szept. 17. 19:39
 2/3 bp1985 ***** válasza:
Media, Auchan, stb. Akár még olcsóbb is lehet, mint az istyle
2013. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz plusz köröket futni a garival, akkor marad az iStyle. lehet persze még ilyen sufniGSM-ekben is, vagy akár nagyobb webshop-okból rendelni. általában vegyes a vélemény mindről. mivel ugye nem hivatalos forgalmazók, így végülis ha épp gyári Apple garival adják, ők is ugyanoda küldik, meg igazából az ára is ugyanannyi. Bolti garis meg kitudja, mennyire alapos. Én bár vásároltam már GSMline-tól, még nem volt dolgom a szervízzel.
2013. szept. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!