Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonon vagy tableten...

Okostelefonon vagy tableten lehet nézni az RTL műsorát élőben?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mind 2-őn, hisz mind a kettő ugyan azt a rendszert futtassa.
2013. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 b95 ***** válasza:

ez nem készüléktípuson, hanem oprendszeren múlik.


első komment: Az iPad-en ugyanaz a rendszer fut, mint egy Lumia 920-on? Vagy egy Nexus 7-en ugyanaz a rendszer fut, mint egy iPhone 4S-en?

naugye...

2013. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Élőben csak tvben.
2013. szept. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez a szoftver kell hozzá:

[link]

És ez a hardver:

[link]


A play áruházban meglátod hogy a készüléked kompatibilis-e.

2013. szept. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amúgy felejtős bármilyen más megoldás, kivéve ha gyárilag van benne tuner (kínai telókban fordul elő, meglepően jó, magam is próbáltam már) ha vásárlás előtt állsz.

Itt egy: [link]

2013. szept. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
b95, miért kell mindenbe bele kötni? Szerintem érted mire célzok. Álltalában tabletre 2 OS van, iOS meg Android... Ne keljen már bővebben kifejtenem.
2013. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 b95 ***** válasza:
oké, de akkor se kéne úgy beállítani a dolgot, hogy csak ez a két OS létezik!
2013. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Jót röhögtem az első kettőn! Az első nem a kérdésre válaszol, a második szintén eltérve a tárgytól beleköt az elsőbe. Pedig ugyan más más szemszögből, de mindkettőnek igaza van, csak rohadtul nem tartozik ide.

Szóval kérdező! Online azaz neten keresztül, applikáció segítségével nem nézhető az RTL műsora, RTL most applikáció van, ahol az rtklub.hu/most oldal egy adott hányadát ellehet érni androidos eszközökön, így jellemzően a saját gyártású műsorok megnézhetőek (határon innen és túl).

Van lehetőség arra, hogy egy USB-s DVB-T tunert (azaz földi digitális vevőt) csatlakoztass a tablethez/telefonhoz (utóbbinál vállalhatatlanul otromba látványt nyújt), ezt linkelte is az előttem szóló. Nem tudom, hogy ez megér-e 11 ezer forintot, egy kis botantennával, attól függ, hogy te hol laksz. Ugyanis Pest megyét leszámítva mindenhol kültéri antennával biztosított a mindigTV vétele, (OK, lehet jönni azzal, hogy én XY faluban lakom, s nálunk megy egy beltéri antennával, de nem biztosított a vétel, az lehet, hogy ott épp van!)

Egyéb esetben az a helyzet, hogy keresed a megfelelő helyet az adott helyiségben, hogy hol van vétel, ez eléggé idegesítő tud lenni.

S akkor arról még nem is beszéltünk, hogy azért ennek kell egy minimum hardver is, szóval egy lityi-lötyi DPS 7-el nem fog menni.

2013. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnos az èn tabletem nem támogatja az RTL Most Silverlight bővítményét, ami az online müsorukhoz szükséges lenne, valószínűleg az androiddal nem kompatibilis.

A TV2 müsorait tudom nèzni. Nem élő müsort, hanem amit feltesznek online-ra. Élőben a MindigTV alkalmazásán keresztül tudom nézni a Mtv1, Mtv2,Dunatv, Dunaworld adàsát.

2013. szept. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es, mondom! Van rtl most applikáció playen, de csak pár saját gyártású műsort, meg szappanoperát tudsz nézni.
2013. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!