Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nos tehát, mi is éri meg,...

Nos tehát, mi is éri meg, hogyan, miért?

Figyelt kérdés

Előzmények

Kaptam nyár elején egy használt xperia x10 mini pro okostelefont, aminek örültem is nagyon. Sajnos elég hamar rá kellett hogy jöjjek, nem tökéletes a tölthetősége. Napról napra nehezebben tudtam feltölteni, mindig órákig kellett pihentetni és újra töltőre dugni hogy töltsön a telefon, de mára ez végképp nem sikerül. Sajnos semmilyen töltő, semmilyen eszközzel nem tudom feltölteni a telefont. Nos, ez nem tudom milyen hiba lehet, szerintem forrasztásos problémája van, de nem tudhatom.


Mindenképpen ez a telefon kellene, nemsokára tudok dolgozni is, s saját magam is meg tudom venni... csak sajnos már CSAK kéz alól lehet venni. Mi lenne a legokosabb lépés annak figyelembe vételével, hogy én ragaszkodom ehhez a telefonhoz? (nem ahhoz ami most van, hanem magához a telefon fajtához.)


Sony Ericcson Xperia X10 Mini Pro U20I


2013. szept. 18. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy nem forrasztási problémája van, a dolog lehet egyszerúbb is.

Hány éves a telefon (akkuja)?

Próbáld ki egy másikkal...

2013. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem akku baja van.

Bár az is biztos, hogy öreg az akku, mivel hamar lemerül, de ami gázosabb most ennél az az, hogy nem tudom tölteni a telefont, tehát elég valószínű a forrasztás hiba. Sajnos nem tudom hogy a telefon hány éves, ballagásomra kaptam.

2013. szept. 18. 22:31
 3/5 anonim válasza:

Típus defekt. Egy-két ismerősöm telefonja is hasonló problémákkal küzdött.

Szerintem bátran próbálj ki mást és biztosan nevetni fogsz, hogy ennyire ragaszkodtál ehhez a telefonhoz.

2013. szept. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy akármelyik telefonnál is alkalmasabbnak találom. :\ Szobatársamnak Xperia Z-je van, mégis elismeri hogy ő is használná még ezt a telefont, neki is tetszik, nekem pont arra ideális, hogy internetezni tudjak róla a koleszból, s lássam rajta az időt, ha szar a kedvem tudjak zenét hallgatni. Erre tökéletes :) + ugye a hívás, ami alap funkció.
2013. szept. 19. 07:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a forrasztási hibát, nem az!

Az akku, ha egy bizonyos szint alá megy a töltöttsége, bár védelme szerint nem mehetne, egyszerűen nem veszi fel a töltést, azért olykor olykor egy idő után megindul, de a helyzet egyre rosszabb lesz, ugye?

Szervizbe, akárhol próbára keríts bele egy akkut, mielőtt kidobod a készüléket.

2013. szept. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!