Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy mobiltelefon vakuja kitud...

Egy mobiltelefon vakuja kitud égni?

Figyelt kérdés

Már több appot is találtam, ami a mobiltelefon vakuját használja. Pl. van olyan amivel lehet sötétben világítani, vagyis egyfajta zseblámpaként szolgál a telefon, és most láttam egy másikat, ami pedig stroboszkópként használja a telefon vakuját. Azaz folyamatosan villog.

Ha ezeket használom, lehet rá esély, hogy kiégjen a vakuja a telefonnak?


2013. szept. 19. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Maximum akkor ha folyamtosan 1-2 óráig megy de ha nem terheled túl szóval max 10 perc utána pihenteted akkor már rég a fiók alján fog heverni a telefon mikor kiégne. Én pl volt, hogy 10-15 percig mentem vele éjszaka. Ezeknek a ledeknek jó hosszú az élettartama.
2013. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezeket a LED-eket nem folyamatos üzemre tervezik, erős LED-ek rendesen tudnak melegedni. Ugyanakkor legtöbb telefon esetén erre ügyelnek, és bizonyos hőfok felett letiltják, így nem lép fel károsodás (például iPhone is így tesz).
2013. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!