Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől van ez a hang?

Mitől van ez a hang?

Figyelt kérdés
A telefonom érdekesen zúg. De csak akkor ha telefonálok. Meg a testvéremé és az anyukámé. Testvéremmel Nokia telefonunk van, anyukámnak Samsung. De szerintem ez mindegy. T-mobile szolgáltatónál vagyunk. Régebben nem adott ki ilyen hangot a telefon ha telefonáltunk. De ha bármi mást csinálunk nem hallatszik. Vagy furcsán rezonál.. nem is tudom kifejezni. Szülők elváltak, apánk nevén vannak a telefonok, ő fizeti, intézi, családi viszonyunk rossz. Nem tudja valaki mitől van ez a hang?

2013. szept. 19. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Okos telefonokról van szó?

Mert ha régi telefonok, akkor valószínű, hogy a rádióhullámokkal van gond, talán rosszul veszik a telefonok.

Az okos telefonoknál viszont valószínűbbnek tartom a lehallgatást.

2013. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nokia 700
2013. szept. 19. 22:27
 3/5 A kérdező kommentje:
?
2013. szept. 19. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért mondom, mert én is tapasztaltam már hasonló hangokat. Illetve miután kikapcsoltam minden lehetséges rádió hullámmal kapcsolatos tényezőt, az után is sűrűn be pittyeg a számítógép hangfala, ha a telefont a közelben tartom. Régi készülékek ilyet soha nem csináltak, csak ha bejövő hívás volt, okos telefonoknál viszont mindig előfordult. Illetve bizonyos idő közönként, ha beszélek valakivel telón, visszhangzik és hallom saját magam. Szoktam olyankor kérdezni a másikat, hogy valami más készülék van-e nála, de nincs.
2013. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval neked le volt hallgatva?!
2013. szept. 24. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!