Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone vélemények?

Windows Phone vélemények?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a Windows Phonokrol? Megbízható a rendszer rajta?

2013. szept. 22. 11:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Alkalmazások hogy vannak rajta? Fizetősek? Ami androidon van nagyrésze megtalálható ezen is?
2013. szept. 22. 12:17
 2/7 Emberek ***** válasza:

igaz még nem próbáltam WP-s telefont, de annyit tudok, hogy elég kevés app van rá, vannak közük fizetősek is, és ami androidon van, annak egy része megvan már WP-re is, csak némelyik elég primitív.

és egyébként maga a rendszer sokkal stabilabb, és gyorsabb mint az android.

2013. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már több mint féléve használom (Lumia 920), és semmit sem hiányolok alkalmazások terén, illetve nagyon gyors, megbízható, nem akad nem fagy, és mind a szoftverre mind az alkalmazásokra heti rendszerességgel érkeznek frissítések!
2013. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
920-as Lumiám van nekem is. Lehet, hogy kevesebb alkalmazás van rá, de ami eddig nekem kellett, arra mindig találtam valamit. A rendszer stabil és gyors, az alkalmazások többsége igényesen illeszkedik az OS designjához, így egységes a kezelésük és a megjelenésük is.
2013. szept. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kevesebb az alkalmazás, és ami androidra ingyenes volt, az a WP-ra fizetős (pl. BKV menetrend, vagy az Angry Birds :-) ). Cserébe stabilabb, nem lassul be és nem fagy le, és bár ez szubjektív, szerintem jobban átlátható.

Az Android nagy hibája, hogy erős hardver kell alá, különben már 4-5 alkalmazás telepítése után is használhatatlanul belassul a telefon. Nyilván egy Galaxy S 4 nem, de például az én régi Galaxy Ace készülékem a Facebook és az IGO telepítése után produkált érdekes dolgokat.

A Windows Phone viszont ugyanolyan gyorsan fut minden készüléken, sebességben a Nokia Lumia 520 és a 920 között nincs nagy különbség, csak szolgáltatásokban.

2013. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, még egy érvem van a Lumiák mellett: ingyenes navigáció - legálisan.
2013. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csak azt tudom mondani amit az előttem szólók: kevesebb az app, de amire szükséged lehet, a legtöbbje megvan. (Lumia 520 asom van). A rendszer kifogásolhatatlanul stabil és gyors. Ja és akkor még ott vannak azok az extrák, amik pl andoridon nincsenek: Fullos Office, Ingyen offline navigáció , a nokiás képszerkesztők. 5-ösnek üzenem, hogy BKV menetrend gyanánt ott a HERE Transit :D Összefoglalva: eddig csak androidom volt, alacsony kategóriásak, de kb ugyanannyiba kerültek mint az 520-asom, és egy megváltás azok után.
2013. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!