Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520, Nokia Lumia...

Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 620, LG L7 II, vagy Windows Phone 8S by HTC?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Melyiket ajánlanátok?

Elsősorban Windows Phone-párti vagyok.


2013. szept. 22. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is WP párti, ill. Nokia párti vagyok. Lumia 620 jobb, mint az 520 - vaku, iránytű, elülső kamera, NFC, stb. - , LG-ről nincs tapasztalatom/információm, HTC pedig nem sok energiát fektet a WP vonalba, így egyedi Nokia-only alkalmazások és funkciók nem érhetőek el rá!
2013. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igaz, de nem tetszik most a Nokia, hogy a Picipuha bekebelezi...
2013. szept. 22. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig a jövőbeli Lumiákra és a régiekre is egyaránt pozitív hatással van, hiszen begyorsul a fejlesztés, még biztosabb a támogatottsága, stb. A Microsoft az okostelefon részleget alkalmazottakkal, fejlesztőkkel és gyártósorokkal együtt vette meg, szóval max annyi fog változni - de még ez sem biztos -, hogy nem Nokia logó lesz rajtuk.
2013. szept. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 520 van, a 620 nem tetszett, jobban szeretem a szögletes formát, de ez ízlés kérdése...

Igazából most az 520 webshopból rendelve a T-Mobile-nál 27.900Ft, ami verhetetlen, ezért döntöttem mellette.

A 620 amúgy a vakun kívül nem sokban tud többet, és még a kijelzője is kisebb.

LG-t én hanyagolnám, a HTC jó lehet, csak kicsit drága.

2013. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!