Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy nokia lumia 820-as...

Van egy nokia lumia 820-as készülékem és az első telepítések során vélezlen kikapcsoltam a telefont és pár menüpont mint például a megérint + kijelez sérült így nem tudok belépni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha rányomok tölt aztán vissza dob a főoldalra. Mit tudnék vele csinálni, hogy megjavuljon?

2013. szept. 22. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Amber frissítés után a beállítások menüpont egy kicsit átrendeződik a Galnce Screen miatt, de ehhez külön frissítés fog jönni, ami Áruház csempéjén fog jelezni, de még szerintem nem jelentkezett nálad. Manuálisan is van mód ezek frissítésére, de hogy pontosan hol és hogyan, azt már nem tudom...
2013. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a problémám már a frissités előtt is jelen volt.....és tényleg nem érkezett meg még a market csempén a frissítés:(
2013. okt. 6. 11:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Amber szoftverfrissítés nem ott fog érkezni, hanem elvileg magától jelzi a telefon, de a beállítások - telefonfrissítés menüpont alatt Te is meg tudod nézni, hogy elérhető-e (wi-fi kapcsolat mellett érdemes), márpedig október elsejével az összes Lumia modell megkapta a frissítést, szóval érdemes lenne elnézned a fent említett helyre :)
2013. okt. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha minden kötél szakad, akkor segíthet egy teljes reset is természetesen.
2013. okt. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!