Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U telefonom...

Sony Xperia U telefonom (1éves) rettenetesen lassú (hívás, böngésző, facebook, sms-ek). Ha visszaviszem a szolgálgatóhoz mit tudnak vele csinálni?

Figyelt kérdés
Még garancia alatt van így gondolkodom rajta, hogy vissza viszem reklamálásra.. Egy ideje szörnyen lassú ha valaki hív és fel akarom venni eltart 20 másodpercig is mire hallom a másik félt...Sms-eket is nagyon lassa nyitja meg, ugyanez van a Facebooknál, böngészőnél és szinte mindennél. Meg tudják javítani vagy mit tudnak vele kezdeni?

2013. szept. 22. 17:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szoftverfrissítést próbáltál már?
2013. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen frissítve van a 4.0.4-re
2013. szept. 22. 18:14
 3/12 anonim válasza:

Sajnos ez a telefon nem éppen egy fürge szarva a kétmagos procihoz képest. Édes kevés a RAM-ja. Probáld meg vissza tenni rá a gyári droidot( 2.3.7). Szervizbe Felesleges vissza vinni (szerintem). Az enyém 5 alkalommal volt bent ugyan ezekkel a gondokkal. Vissza rakták rá a gyári szoftvert mind az 5 alkalommal és mondván a probléma megoldva. 2-3 napig nagyon baba volt de utána jöttek a gondok megint.

Összegezve ennek a telefonnak nem a szoftverje sz*r, esetleg lett valami baja (így aztán hiába is cserélgeted, viszed szervizbe), hanem maga a telefon hardveresen hagy némi kívánni valót maga után.

8 hónapig volt meg nekem (bár többet volt szervizben mint nálam) de kikészültem tőle így inkább eladtam.

2013. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
rettentően elrontották, a 4.0.4ben a telefonálás nehézkes.. minden másra szerintem jó. Én néha csinálok rajta gyári beállítások visszaállítását, de csak miután lementettem mindent ami kell.. így szerintem azért jó telefon. Vidd vissza, hátha csodát tesznek, de akkor írd le ide. köszi.
2013. szept. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hogyan tudom vissza tenni rá a régi androidot? bocsi az amatőr kérdésért :D :D nagyon úgy néz ki, hogy visszaviszem :/ egy próbát megér...mit javasoltok amúgy ha visszaviszem töröljek ki mindent belőle?
2013. szept. 23. 15:57
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat! :)
2013. szept. 23. 15:58
 7/12 anonim válasza:

Én azt szeretném megkérdezni attól, aki jártas benne, hogy ha a gyári beállításokat visszaállítom, előtte csinálok biztonsági mentést, akkor nem törlődnek a játékok, és az azon elért szintek? A Pou-val játszok mióta megvan a telefon (1 éve), 90. szintnél tartok és csak ezért nem merem a gyári beállításokat visszaállítani mert félek törli az elért szintet...


És ha nem törlődik esetleg, és ez 100%, akkor valaki leírná a menetét hogyan kell tutira jól csinálnom, hogy először Biztonsági mentést csinálok, majd visszaállítom gyári beállításokra, és aztán hogyan állítom vissza az elmentett dolgokat? Köszönöm előre is a segítséget :)

2013. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hamár 4.0 van rajta, akkor "hivatalosan" nem tudod rá visszatenni a 2.3-as rendszert, mert teljesen más kernelverzió. Ha a Sony hivatalosan nem adott ki ilyet, amit erősen kétlek, akkor csak szoftvercsere kell. Ugye ezzel ugrik a garancia, de az semmit nem ér, mert a custom romok sokkal megbízhatóbbak, mint azok amibe a szolgáltató belepiszkál. Magyarul a telefont ki kell rootolni és új 4.0-ás android rátenni (Cyanogen Mod )A szervíz meg lesz**ja hogy mi van a telüddal, csak újrarakják a gyárilag hibás szoftvert, de nekik ehhez is 1 hónap kell. Saját magad többet tudsz rajta segíteni. Ha szükséged van még segítségre, szólj nekem, szívesen segítek
2013. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. szept. 26. 16:29
 10/12 anonim válasza:

töltsd le rá az easy task killert (inkább ezt) vagy a clean mastert

Nekem is ilyen telefonom van és ugyan ezek a 'hibái' az enyémnek is. Ez a két alkalmazás arra jó hogy 'megöli' azaz leálltja az éppen nem futó alkalmazásokat így kevesebb MB-ot használsz és gyorsabban tud működni a telefonod. nekem bevált. Sok sikert:)

2013. okt. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!