Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone4-re feltett IOS 7 után...

Iphone4-re feltett IOS 7 után másnak is van problémája az üzenetek (SMS, Facebook, Viber. ) írásával? Mit lehet tenni vele, hogy gyorsabb legyen?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 22. 17:55
 1/7 anonim válasza:
Nekem is ez volt a problémám (de nekem iphone 4s van) főleg karakter törlésnél nagyon lassú. Én földhöz vágtam és vettem egy 5S-t. Azóta nem lassú,minden problémám megoldódott. Remélem tudtam segíteni :)
2013. szept. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) Igen, nagyon sokat... ez a megoldás nálam is megvan egyébként, de még nem tartok a megvalósítási fázisnál! Szóval addig is valami másik megoldást szeretnék kérni :)
2013. szept. 23. 09:56
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem nincs, iphone-on, de mindenhol azt írják h 4en ne érdemes az ios 7et használni, mert megfekszi az iphone 4 gyomrát
2013. szept. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Menj be ide: iCloud > Documents & Data itt fogsz találni egy kapcsolót, amit ki-be lehet kapcsolni. Na ezt nyomd ki (vagy be) és elvileg valamennyire javít.


Amúgy nem akarok rosszindulatú lenni, de ennyit a 200 ezres iphone-ról. :D Nekem a 76ezres droidos telóm minden frissítéssel egyre gyorsabb, stabilabb, már simán van szifon szintű. Ráadásul jön a 4.4 android, amit 512 RAM-ra optimalizálnak. :$ Hát ennyi.

2013. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!!!

Egyáltalán nem vagy rosszindulatú, csak igen, ha kiadok érte ennyit, akkor legyen már jó... Néha el is gondolkodom valami androidos telón, csak én sem keresek több százezret, ezért próbálkozom a segítség kéréssel...

2013. szept. 24. 07:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez több százezret keresni! :)


Vannak olcsó, jó androidos telefonok! Ott az Xperia SP, vagy a Galaxy S4 mini, nagyon jók! Ha picit rádobsz, akkor meg ott a Huawei P6, ami iOS-szintű felhasználói élményt ad!


Ezek nagyon jó telefonok (A huawei ráadásul 4 magos), jó hardverrel és friss szoftverrel! Én javaslom neked, hogy nézegesd meg őket egy T-pontban, vagy voda, telenor, tapizd meg picit! :)


Szerintem tetszene neked! Személyre szabhatod, sokféle mozgó háttér van, új ikontémák, launcherek (kinézet), sok-sok app!

2013. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazad van, nem kell több százezret keresni...de jó ha van miből megvenni...

Amúgy kb, amiket leírtál mind van a családban. Tény és való, hogy nagyon jók, csak én ezt a telefont 10 hónapja vettem és szerintem nem volt még annyit használva, hogy másikat kelljen venni! Végülis telefonálásra kiváló, meg minden másra, majd maximum nem írok leveleket... :)

2013. szept. 28. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!