Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért nem tudom módosítani az...

Mért nem tudom módosítani az dalok információiot iTunes-ban?

Figyelt kérdés
most frissítettem iOS 7 re iPhone 4-emet és az iTunes-t is ... szoval régen letöltöttem a zenéke és csak áthúztam az iTunes ablakába és rajta volt a telómon(persze csatlakoztatva volt ) most nem teszi rá a zenét és amikor próbálom megváltoztatni az infót akkor nem engedi ... a régi beállításaimat hagyja (pl. hozzá akarnék adni egy dalt egy albumhoz és nem tudom)

2013. szept. 23. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
I tunes 11.1 kell, anélkül a telódat se látja.
2013. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem az van mert mielott a telomat frissitettem kiirta hogy az izunest js lehet es azt is letoltottem.
2013. szept. 23. 22:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj rá a számra a dokumentumokban, jobb klikk, tulajdonságok, írásvédettség kipipálásának elvétele (remélem értetted ezt az utolsó részt, a lényeg, hogy ne legyen ott pipa :D )


Nálam általában így működik a dolog.

2013. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi..:) de sanjon ez sem működött... nem volt kipipálva az irásvédettség....:\\
2013. szept. 28. 21:57
 5/5 A kérdező kommentje:
*sajnos.:)
2013. szept. 28. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!