Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Légyszi mondja meg nekem...

Légyszi mondja meg nekem valaki h mi lehet a telefonom baja?

Figyelt kérdés
Nokia lumia 520asom van és minden rendbe volt eddig vele de most nem akar bekapcsolni Csak annyit csinál h kiirja hogy Nokia....utána h Windows phone és kikapcsol majd ezt az egészet kezdi előről.

2013. szept. 24. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szervíz!!


Ez kábé olyan: Nem indul az autóm, mi a baja...

2013. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést hátha mással is törtét ilyesmi és tud nekem segiteni
2013. szept. 24. 19:52
 3/11 anonim válasza:
vágd földhöz
2013. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos válasz volt köszönöm szépen
2013. szept. 24. 19:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk látnokok.1000 dologtól lehet hogy nem kapcsol be.
2013. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam hátha van itt 1 telefon szakértő....de ugylátom tévedtem
2013. szept. 24. 20:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nem telefonszakértés kérdése. Más is van úgy hogy nem indul az autója, még sem tud neked segíteni, mert ahogy írták 1100 féle hiba okozhatja. Ez nem azt jelenti hogy senki nem ért hozzá hanem azt hogy igen, mert aki kicsit otthon van a dologban az tudja, hogy ennyiből nincs az a szakértő aki megmondja hogy mi a baja a telónak... Ennyi!
2013. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem kértem és pontos meghatározást csak néhány tanácsok esetleg
2013. szept. 24. 20:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát velem pont ugyan így volt!!! Zenét hallgattam és a telefon egyszer csak kikapcsolt, majd vissza. Androtd felirat - Samsung felirat.. Majd előről. Na ezt vagy fél óráig. Próbáltam mindent de már nem tudtam mit tenni, mikor jött az ötlet. Beléptem a Recovery menübe, és nyomtam egy restart-ot (minden vissza állt gyári beállításra,) de azóta semmi baja. Még van h most is használom!! :D na most azóta nekem is egy Lumiám van. Ezzel nem tudom h lehet-e ilyesmit, még Sosem próbáltam. De szerintem megérné kicsit utána kutakodnid a neten ennek a dolognak. REMÉLEM TUDTAM SEGÍTENI :)
2013. szept. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen valami ilyesmi segitségre vártam eddig is de ugylátszik csak te értetél meg hálás vagyok
2013. szept. 25. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!