Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért hordja le mindenki az...

Miért hordja le mindenki az ios 7-t?

Figyelt kérdés

Nekem minden szempontból jobban tetszik, sokkal jobb használni.

(igaz, van 1-2 ikon ami csúnya lett, pl. safari, de amúgy sokkal jobb a dizájn)



2013. szept. 24. 20:52
 1/5 anonim válasza:
Nekem a régebbi ikonok jobban tetszenek de amúgy szerintem jobb mint a régi:)
2013. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

iPaden az olvasottak alapján elég bugos tud lenni helyenként, illetve indokolatlanul lassú.

Telefonon viszont egyetértek #1-gyel: ikonok bár rondák, színséma számomra túl élénk, de az irány határozottan tetszik, remélem finomítani fognak még rajta. Szerintem animációkra is ráférne egy kis időtartam-csökkentés, mert bár nézni jobb így, de mindennapos használatok során azért már zavaró tud lenni helyenként.

2013. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mert fos.

Komolyan, fikázzátok az összes droidot, hogy az apple-től lopnak szerintetek.. amikor frissitettem a szifonomat iO7-re, először azt hittem, hogy MIUI-t látok. Nagyon tré

2013. szept. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem ios 7-em van a telefonomot és megbántam a frissítést,nagyon jól néz ki de nem lehet rajta eligazodni.
2013. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3: kik fikázzák? Mert én biztosan nem. Egyébként nézz meg egy WP-t, inkább az lehet az inspiráció alapja (egyszerűbb grafikai elemek, de gazdagon animálva).
2013. szept. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!