Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindenki hordja a gyerekét...

Mindenki hordja a gyerekét babaklubba, ringatóra, ilyen helyekre?

Figyelt kérdés
Nálunk van heti egy órás babaklubb,eleinte egyszer-kétszer el is látogattunk, de annyira nem jött be sem a fiamnak sem nekem ezért nem járunk.
2012. febr. 28. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem járunk. Szintén nem jött be. Végre valaki, aki így gondolkodik! :-)
2012. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

1x voltam vele, mert ingyenes volt:)

De többet nem mentem(decemberben volt, akkor volt fiam 14 hónapos) mert nem tetszett neki, nem akart semmit csinálni,többször majdnem elsírta magát.

Fölöslegesnek tartok azért kiadni 1000 ft-ot 45 percre, hogy ne élvezze....amúgy is ráérnek még,szerintem ez inkább a magányos anyukáknak lett kitalálva.

Szüleim közel laknak, tesóim is otthon élnek, szóval vagyunk közösségben, plusz a játszótéri gyerekekkel is egyre jobban barátkozik.

Ja és a másik:csupa olyan mondókák, dalok voltak, amiket kis csoportban tanítanak, olyan mozgásokkal, amiket szintén a kicsiknek tanítanak oviban(óvónőként végeztem).

ezeket itthon is tudom vele játszani, és mivel még amúgy sem annyira nyitott arra, hogy kötötten mondókázzunk, énekeljünk,így főleg kidobás lenne annyi pénzt otthagyni...

2012. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én a ringatót jó dolognak tartom, voltunk is párszor,élvezte is, de végülis nem járunk, mert nem fér bele a családi költségvetésbe...
2012. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mi sem járunk! Szintén nem jött be.

El vagyunk itthon, időnként átjönnek a babás ismerősök, vagy mi megyünk hozzájuk barátkozni.

2012. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi sem járunk ilyen helyekre. Én elég bénán érzem magam ilyenkor, a lányom meg 2 percig nem marad nyugton.
2012. febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szintén nem járunk. Nem jött be, meg aztán jött a jó idő és inkább a játszótérre mentünk.
2012. febr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem egy kicsit ilyen kötelező jellege van, hogy egy héten ekkor és akkor menjünk és érezzük jól magunkat.Sok idegen anyuka van, és ugye illik velük beszélgetni, de én nem szeretek csak úgy pletyózni bárkivel, erre vannak a barátnők, sógornők.Legalábbis nekem.A fiam is csak addig játszott a játékokkal míg nem voltak ott húszan, utána nem volt kedve a kis helyen játszani, tolongani.
2012. febr. 28. 15:48
 8/14 anonim ***** válasza:

Na ez az:)ha jól akarom érezni magam, azt akkor teszem mikor jólesik és ingyen van és a fiamnak is jó:)

Szerintem azért annyit azért nem fejlesztenek ezek a programok ilyen kicsiknél még....

(2.)

2012. febr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mi sem jártunk sose. szuperül elvoltunk nélküük.
2012. febr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi járunk. 2éves a fiam, és kb.2hónapja. Mi szeretjük. Sosincs 10-12gyereknél több (így már ismerünk mindenkit), és ami számomra lényeges, h ingyen van. Pénzért biztosan nem mennék, de így jól esik kicsit beszélgetni másokkal, kimozdulni a hétköznapokból. És a fiamnak is jó, h nem csak a 4falat látja. Persze mi is szoktunk összejárni barátokkal, de azért ez mégis más.

De hangsúlyoznám, h pénzt nem adnék érte!

2012. febr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!