Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » TELÓ! Új telefont szeretnék...

TELÓ! Új telefont szeretnék venni, de milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kapok 25000 ft-ot, és még adok bele, legfeljebb 20000-t én is. Szóval kb 45000 (vagy alatta) keresek jó okostelefont.

Pl.: Sony Xperia J (legolcsóbb ára: 38500, [link] ) szóval legalább ilyen, vagy ennél többet tudó telefont szeretnék. a(z) (értelmes) válaszokat előre is köszi!



2013. szept. 25. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Messze van még karácsony.
2013. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
j-t szerintem ne vegyél, mert csak 1 magos, annyiért vannak 2 magosok házon belül is, pl az xperia sola (bár pontosan nem tudom az árát)
2013. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha valahonnan össze tudsz szedni még kb 5000-et, az Xperia L-t ajánlom, jó kis teló.
2013. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ennyi pénzér max valami alsókategóriás droidot kapsz...
2013. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Még össze tudtam szedni hozzá 7000-et, így már 52000 van. Advance-t ajánljátok?

Köszi a válaszokat:)

2013. szept. 26. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
samsungot ne vegyél mer szar
2013. szept. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én szeretem a Samsungot, egyik kedvenc telómárkám, mert kb 2 évig volt egy Samsungom és azt folyamatosan leejtettem stb, és még sincs baja, mostani ZTE Blade-emmel pedig semmi ilyesmi nem történt, mégis elromlott a Home gombja...

Egyik haveromnak Advance van és ő nagyon ajánlja...

A Sony Xperia J-ről letettem, mert sokan írták véleményben is, hogy szar...

Még az LG Optimus L7 II-re gondoltam. Arról vélemény?

Ha valaki tud, összehasonlítóvideot küldeni az advance-röl és az lg-röl, linkelje. Előre is köszi:)

2013. szept. 29. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!