Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy Sony Xperia SP vagy Nokia Lumia 920 telefont vegyek, szerinted?

Figyelt kérdés

A Nokiával az a bajom, hogy képtelen vagyok megszeretni a win8-at, ráadásul nagy és nehéz a telefon, tehát ilyen külsőségek alapján mondom hogy nem annyira tetszik.


A Sony-ban MINDEN tetszik, az "egyetlen" ellene szóló érvem, hogy azok az ismerőseim akiknek Sony telefonja van (vagy már csak volt) azt mondja, hogy Sony-t soha többé nem venne mert sz@r.



Ha nem szidná sok ismerősöm a Sony-t mint márkát, kérdés nélkül azt választanám.....


2013. szept. 25. 10:15
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
40%
Egyértelműen Sony Xperia SP
2013. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Segítesz, hogy miért ennyire egyértelmű ez? :)
2013. szept. 25. 11:25
 3/24 Barney96 ***** válasza:
Használat nélkül nehéz megszeretni..
2013. szept. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Értelemszerűen SP.


Miért?


Jobb, erősebb hardver, jobb szoftver+100ezerszer több app van rá, ezenfelül személyreszabható, vannak rá király élő hátterek pl. Ha jól tudom WP-re még hátteret sem tehetsz ki... Jah és az SP olcsóbb.


Ami a Lumia mellett szól, hogy milliószor szebb képet+videót csinál (SP-m van, undorító képeket lő), abban a Nokia verhetetlen, minden másban SP a jobb.

2013. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Jah és sokkal szebben is néz ki az SP, nem egy idióta színes féltégla (még a súlya is megvan hozzá a LumiánakXD). Fehérben meg egyszerűen meseszép, az enyém is fehér! Az alsó világító sávval meg olyan, mint egy kis ékszer!
2013. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
nézd meg de szerintem a Sony Xperia SP jobb az android rendszer miatt [link] [link]
2013. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
a WP eleinte furcsa, de megszokható. Gyorsabb, mint az android, hiába erősebb a hardvere az SP-nek. A Nokia 2016-ig támogatja a jelenlegi Lumia szériát. Nem akad és nem fagy a Nokia. A kamerája jó, ahogy a kijelzője is. És minden programra van valami alternatíva. Valamint nem igaz, hogy mindenért fizetni kell. Amit androidon és IOS-en sokan használnak, az itt is ingyenes.
2013. szept. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Azért ezt a WP stabil, nem akad, nem fagy blabla dolgot hagyjuk. Az általad linkelt oldalon rögtön ott írja egy srác, hogy neki 2 hónap alatt lefagyott már kétszer is a 920.


Az android sem fagy 4.1 óta és bitang stabil. Ez már sajnos gyenge érv az iOS, és a WP mellett, hogy "stabil, nem fagy". Az android fejlettebb, jobb rendszer, mint a WP, ennyi.


A WP viszont sokkal-sokkal biztonságosabb (nehéz feltörni), ez tény.

2013. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Barney96 ***** válasza:

Persze az android is stabil, sokat fejlődött ezen a e

téren, de azért még messze nem olyan stabil mint a wp vagy mint az ios, és nem is lesz az egy darabig, mert más, sok készülék használja, sok hardver, sok app ami fut a háttérben stb... A stabilitás sose lesz a robot fő érve ez tény.. Az is hogy sokkal több mindent lehet vele csinálni szóval ahogy a fanatikusok mondanák szabadnak érzed magad vele, én viszont azt mondom hogy a funkcionalitás kicsit fontosabb mint a testreszabás, és hasonló 2 magos hardveren+1gb RAMmal (persze a lumia 920é öregebb de lényegtelen) a lumia fürgébb, de legalábbis az áttűnések miatt annak tűnik, a mobil Explorer szerintem nagyon gyors, és Kevésbé hajlamos akadásra, fagyásra mint android pajti. És a csempéket is meg lehet szokni, én mondjuk szeretem is, az anyaghasználat szerintem elég jó, nem mezei műanyag, kijelzőben ugye lumia ips vs. Sony TFT szerintem lumiáé jobb... Persze tény hogy a súlya kicsit soknak érződik HA utána kézbe fogsz másik készüléket, de nem olyan vészes. És ha nem akarsz "színes téglát" szerintem a fehér vagy fekete is elég jól néz ki, ráadásul ténylegesen tovább kapod a frissítéseket, ráadásul nem valószínű olyan hogy egy frissítés rossz lenne. Imádok regényt írni, de fontosnak éreztem felsorolni Nokia mellett szóló érveket is. Innentől fogva a választás a tied

2013. szept. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen az SP, nekem fél éve Lumia 920-am van, soha nem fagyott, Amber frissítés óta még jobb a rendszer és a fényképezője is! Igazán egyedi és masszív darab, én a Lumia 920-at ajánlom.
2013. szept. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!