Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y300 vagy Nokia...

Huawei Ascend Y300 vagy Nokia Lumia 520?

Figyelt kérdés

2013. szept. 26. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Az a kérdés android vagy windows phone tetszik jobban?

Volt már tapasztalatod valamelyik rendszerrel ?

Nekem személy szerint az android jobban bejön a személyreszabhatósága miatt, és nekem is egy huaweii y300-asom van.

2013. szept. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Épp ez az,hogy most akarok belépni az érintőképernyősek világába,szóval még nem volt se Androidos,se WP-s telóm,de nagyon jó hogy te Y300 tulaj vagy,mert fontos lenne nekem,hogy nem akad/fagy le gyakran?
2013. szept. 26. 16:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem Lumiám van, nincs tapasztalatom a Huawei-ről, de az biztos, hogy az 520 nem akad, nem fagy, nagyon smooth és megbízható készülék, és az eladási statisztikák ill. visszajelzések alapján best buy ebben az árkategóriában.
2013. szept. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én azt kétlem, hogy a best buy készülék a Nokia volna.
2013. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Márpedig best buy: [link]
2013. szept. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem valamiért a Huawei szimpatikusabb... az 1. válaszoló nem tudna nekem írni kicsit a Huawei megbízhatóságáról?
2013. szept. 26. 18:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Talán még ez segíthet, melyik telefon mellett milyen érvek szólnak: [link]
2013. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amikor megvettem, annyit vártam tőle,hogy lehessen rajta telefonálni, meg internetezni. Kellemesen csalódtam a huawei-ben,mert nagyon erős-szép és gyors készülék.A kijelzője FANTASZTIKUS sok telefonnal volt dolgom, de ilyet még nem igazán láttam. Csodálatosan szép ips led kijelző.Ráadásul nem is kicsi. A játékokat nagyon jól viszi, még nem találtam olyat, ami akadna. Ha bármi konkrét kérdésed lenne a telefonnal kapcsolatban írj privátba nyugodtan.
2013. szept. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2013. szept. 27. 13:27
 10/10 anonim ***** válasza:
a lumia nagyon jó és megbízható is!
2013. szept. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!