Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 625-ről mi a...

Nokia lumia 625-ről mi a vélemény?

Figyelt kérdés

Mennyire: gyors

jó a wifije

megbízható

jól viszi a játékokat

Jó választás lenne e ha esetleg azt vennék?



2013. szept. 26. 17:26
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
full hd-s videót le tudja játszani?
2013. szept. 26. 18:10
 2/19 anonim ***** válasza:

A rajta futó WP8 ugyanolyan smooth (gyors, akadásmentes, megbízható) az alsó/középkategóriában, mint mondjuk a felsőkategóriás Lumia 1020-on, erre nem lehet panasz!


A Wifije tökéletes, gyenge jeleket is megtalál, ill. az internetmegosztás sem jelent problémát.


A játékokat jól viszi, de azt tudni kell róla, hogy a felsőkategóriától eltérően kevesebb RAM-mal rendelkezik, így az alkalmazások/játékok "csak" 98%-a érhető el rá, tehát a nagyobb mérettel és látványosabb grafikával rendelkező játékok nem futnak rajta. Ezt leszámítva szinte minden népszerű és jó játék elérhető rá!


Én már több mint fél éve vagyok Lumia tulajdonos, és én szerintem jó választás lenne! :)

2013. szept. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Én is ebbe a telefonba vagyok "szerelmes". Sikerült többet is megtudni róla? Esteleg kipróbálni?
2013. okt. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
43%
Hello! Én 2 hete vettem 625 öst és kifogástalanul müködik szép a kijelzöje! A kamerálya középkategoriás! Szerintem egy remek telefon! Elöte egy iphone 4s em volt és uyganazt tudja szép és kifogástalan telefon! persze nem lehet hasonlitani egy 1230 hoz de egy remek telefon elérhetö áron! ha valami kérdésetek van irjatk bátran!
2013. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 nooker válasza:
100%
Nagyon gyors, akadásmentes, nem fagy, hosszú akkuideje van (nálam 2.5 nap takarékos üzemmódban, közepes fényerővel) jó a kamerája, nagy a kijelzője(4.7!). A kijelző fényereje baromi erős,a színek szépek, a felbontása a mai mezőben gyengébbnek számít. Ez annyit jelent, hogy ha 1 centiről vizsgálod, akkor láthatsz pixeleket. Én ennél jobb felbontású telóról váltottam (xperia neo) és ha nem olvasok specifikációkat, valószínűleg észre sem veszem. Összességében ez a képernyő jobb mint a neoé a méret, a fényerő és a színhatás miatt. A ram csak 500 mega, de a wp8 sajátosságai miatt ez nem jelent hátrányt. Nem futtat a háttérben 80 folyamatot, ezért kb annyi szabad ramod lesz, mint egy 1 gigás androidnál. Értsd: nem lassul le. Videók szépen futnak rajta, a böngészés kimondottan gyors és élvezetes. Ráadásul tud 4G-t. A Gps pontos és gyors, a wifi szintén.A játékokat szépen viszi, de az 500 mega ram miatt lehet hogy a legdurvább játékokat nem fogja engedni. Én még nem futottam ilyenbe.A zene minősége a gyári fülessel lehetne jobb, ez kicsit csalódás volt. Aztán rápakoltam egy komolyabb Sennheiser fejhallgatót és azzal már szépen szólt. Ettől függetlenül ez hátrány. A cucc fizikai kialakítása prémium érzetet kelt. Összegezve : ha kell egy elegáns, nagy kijelzős, gyors telefon jó kamerával, ami nem is drága, akkor best buy. Ha pixelhuszár vagy, vagy tini hardcore gamer, akkor keress inkább izomgépet.
2013. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Vettem egy nokia 625 telefont. Nagyon megbántam. Ez a telefon arra jó, hogy a nyomkodási szenvedélyt kielégítse, és minél több legyen az adatforgalom, minél több legyen a kifizetett összeg. Már csak egy telefon kellene. A hangja torz, egy sor szolgáltatás nincs benne, amit egy mezei nokia tud. Ezért ragaszkodtam a nokiához. A Microsoft felvásárolta a nokiát, aztán jól beletenyerelt a szoftverbe, finoman szólva is szar. Beszédfelismerés szinte minden nyelven van, csak magyarul nincs. A számológép a mezei nokia c1-ben százszor jobb. Az a véleményem, hogy ez egy csiribiri pénzbehajtó eszköz.
2014. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tó a hülye, ha a kacsa nem tud úszni.
2014. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Habár le tudja játszani a fullhd videókat, nincs értelme rárakni őket. 480p a kijelző felbontása, egy sima xvid filmet érdemes lejátszani rajta(kisebb fogyasztás, kisebb helyigény
2014. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
7-nek: Ez a telefon egy csiricsári kütyü. Attól, mert sok mindent tudna, attól még nem a hétköznapi használatra készült, hanem az íróasztalnál lehet folyamatosan nyomkodni. A kacsa általában ott fürdik, ahol jólérzi magát. Csakhogy ezt a telefont senkinek nem adják a kezébe, hogy kipróbálja, nem adnak hozzá egy használati utasítást, hanem ez egy zsákbamacska. Mindenesetre jó kis játék, de nem általános használatra van, hanem a péztárcád kiürítésére. Néhány fizetős szolgáltatással meg van spékelve, és néhány ésszerű dolog ki lett hagyva. Ha ezt a kezembe vehettem volna vásárlás előtt, biztosan nem veszem meg. Amióta mobiltelefon van, azóta használok, de a nokia jó hírnevét a windos phone szoftverrel sikerült lerántani a mélybe. Nem a telefon szar, hanem a szoftver. De mivel ebben a készülékben ez van, ezért a készülék így együtt szar. Nem újdonság, máskor is sikerült már kitűnő terméket egy rossz csavarral elbarmolni. Attól mert egy cipő fényes, még lehet, hogy szorítja a lábad.
2014. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A lumia 625-öt bálványozóknak: [link]
2014. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!