Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó választás volt?

Jó választás volt?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S4 Mini és Iphone 5 között választottam... És a Samsung lett a végeredmény. Jó választás volt?
2013. szept. 27. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:
ennek a kérdésnek meg sem kellett volna születnie. ha neked jó, meg tudsz vele csinálni mindent, akkor igen, jó választás. én semmiképp sem vennék droidot, iPhone tulaj vagyok, de mindenki azt vesz, amit szeret. hosszútávon tudnám max rossz döntésnek mondani. S4 mini egy középszintű dolog, belőle kb idén is jöhet ki, de 2014-ben legalább 5-10 hasonló tudású Samsung fog kijönni, tehát elég gyorsan elértéktelenedik, és 2 év múlva már jó ha 30ezret kapnál érte. iPhone 5 meg még legalább egy 4 év, mire le menne annyira az ára, ha lemegy. rövid távon igazából meg mind1 milyen telefonod van, ha kiszolgál.
2013. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!