Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy egy 13 éves lánynak, (akit mindenhova kocsival visznek-hoznak, nem jár egyedül) az egyéves megunt teljesen jól működő Samsung telefonja után egy S4-et kapjon?

Figyelt kérdés

2013. szept. 28. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
szerintem az nem normális, hogy más életével foglalkozol a sajátod helyett.
2013. szept. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Mit törődsz vele? Ne irigykedj.
2013. szept. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Ez legyen a legnagyobb bajod az életben..Nem kéne irigykedni...Ha megtehetik...Inkább a saját dolgoddal törődj..
2013. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Attól mert nektek nincs pénzetek nekik még lehet.A saját életeddel törődj ne másokéval.
2013. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Az én véleményem szerint: Nem, nem normális, mert mi a büdös p#csának S4 egy 13 éves kölöknek. És igen, én k#rvára irigy vagyok, mert mindent a segge alá tolnak, azt majd ha a maga lábán kell megdolgozni érte akkor majd rinyákol. Én saját magam dolgoztam meg azért ami drága volt és szerettem volna, mert nem voltunk olyan anyagi helyzetbe, h megkaphassam. Lehet ebből ered az irigységem, de nem érdekel.


Az első 3-nak meg majd aki jön: Lehet lepontozni, pont lefogom sz@rni.

2013. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És? 15ezer ft-os lg t50-em volt. Most meg? Samsung galaxy S5 200ezer ft.
2014. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!