Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok, az...

Milyen telefont ajánlotok, az alábbiak szerint?

Figyelt kérdés

60 ezer forint alatt legyen, viszonylag nagy kijelzővel, elegendő tárhllyel az alkalmazásokhoz/zenékhezképekhez, és lehetőleg jó kamerája legyen

tudom, hogy ennyi pénzből nem lehet felső kategóriás mobilt venni, de melyik a legjobb, az ebbe a kategóriába artozók közül?

bocsi, elgé hülyén fogalmaztam:D



2013. szept. 28. 21:28
 1/5 anonim válasza:
31%
Nekem samsung S8300 telefonom van, nincs nagy kijelzője de annyira kicsi se :) 8MP-es a kamerája gyönyörű képeket készít, + lassított felvétel. ha a kamera számít akkor ezt ajánlom :) De a samsung w880 is elég jóó, csak az drága :)
2013. szept. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 720-nak igen jó kamerája van, középkategóriás létére neki van jelenleg a piacon lévő mobilok közül a legfényesebb, F1,9 értékű optikája! Emellett nagyon szép kijelzője van, bővíthető tárhelye, és nagyon gyors/megbízható/akadásmentes a rajta futó WP8-as rendszer!
2013. szept. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

# 1


Ne őskövületeket ajánlj már neki úr isten....



Ajánlom ezeket ebben az árkategóriában:


Sony Xperia L:

[link]


Samsung Galaxy S Advance:

[link]


Esetleg LG Optimus 4X HD amíg 60 ezerért lehet kapni, vigyázz mert gyorsan elkapkodják:

[link]

2013. szept. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az advance kamerája egész jó olyan átlagos de van első kamera is..:D én szeretem mert yors és bővíthető a memoria kártyája nekem vagy 100 zeném 1500 képem és 35 alkalmazásom van és még mindig gyors ja és lassan 1 éve megvan és semmi baja! :D
2013. szept. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Egyéb vélemény?

2013. szept. 29. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!