Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A tévében miért nem reklámozzá...

A tévében miért nem reklámozzák az iPhone telefonokat?

Figyelt kérdés
Bezzeg a többi telefont reklámozzák. Főleg az ilyen nyomógombos elfuserált szarokat. Nekem iPhone-om van, de nem értem miért nem reklámozzák ezt is. Apple cuccok közül csak az iPad-eket reklámozzák.
2013. szept. 28. 23:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert azoknak a telefonoknak van szüksége a reklámra amit nem vesznek... Ezért Reklám a nevük! Az Iphone-t rendesen viszik, annak elég 1-2 plakát max, mert nincs olyan ember aki ne tudná mi az az Iphone és esetleg TV nézés közben látná meg egy reklámba és azt mondja nekem ilyen kell...
2013. szept. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Akkor az iPad et minek reklámozzák ?
2013. szept. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Jó de.. Mekkora menőség lenne már mondjuk egy iPhone 5S-t reklámozni, mondjuk arany változatban :DD Ejj.. szakítana gyerekek!!:)
2013. szept. 29. 00:06
 4/24 anonim ***** válasza:
amit az első ír, lehet benne valami. iPad mini-t nézve, amit reklámoznak, lehet nem annyira kelendő. de lehet annak is szerepe, hogy itthon nincs hivatalos képviselete az Apple-nek, nincs hivatalos Apple Store, csak az APR-ek. Valószínű, ha lenne, akkor az Apple az nyomná orrba-szájba a reklámokat a tv-n keresztül.
2013. szept. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Felesleges reklámozni, mert így is hiánycikk. Nekem 2 éve a i4 beszerzése 1 hónap volt.
2013. szept. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
Így is 10 perces reklámok vannak minek még több...
2013. szept. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
azért 10 percnél több.. akkor már megnézek egy 2 perces olyan reklámot, aminek értelme is van :-))
2013. szept. 29. 00:31
 8/24 anonim ***** válasza:
63%
Felesleges reklámozni, mert a sok majom aki ennek a samsungbelű, kínai összerakású sz*rnak a birtoklásától érzi magát többnek, úgyis eleget veri magát vele mindenhol. Az is hall róla aki nem akar.
2013. szept. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
Amiért a Microsoft sem reklámozza magát.
2013. szept. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"Amiért a Microsoft sem reklámozza magát."

Ez nem volt rossz hasonlat, egy világszerte ismert termék, a csapból is ez(ek) folynak. Nincs szükségük reklámra.

2013. szept. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!