Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iPhone 5-öm van, de...

Egy iPhone 5-öm van, de nagyon megtetszett a videók alapján a Samsung Note 3, szerintetek érdemes váltani?

Figyelt kérdés

2013. szept. 29. 13:42
 1/8 .Sandara. válasza:
33%
Nekem Note 2-m van és egyszerűen IMÁDOM!!! Nekem mondjuk az iPhone alapból nem jön be, de én mindenképp ajánlom a Note-ot :D
2013. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ebben a kategóriában mind1 mit veszel, nem fogsz mellé, bár engem például a note 3 a mérete miatt semmiképp sem kellene.
2013. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen a méret engem is elborzasztott, de a videók eddig nagyon meggyőzőék. Alig várom a róla szóló teszteket.

Az iPhone-t én nagyon szeretem.

A bajom még a samsungal, hogy hamar értéktelenedik. Karácsony körül az iPhone 5-re max. 20-30 ezret kell majd ráfizetnem, hogy legyen egy olyan készülékem.

Igazából nem tudom...

Az iPhone 5-öt is nagyon szeretem, bár egy nagyobb kijelző nem lenne rossz.

2013. szept. 29. 13:53
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
felhasználás kérdése. én például nem az a típus vagyok, aki utazás közbe berak egy filmet, és megnézi, illetve netezni is maximum otthon lehet élmény, ott meg elvileg van számítógép is. bár szolgáltatófüggő, de utazás közben egy telekomos mobilnettel kb olyan lenne használni, hogy inkább földhözvágom idegességemben, olyan jó a lefedettség...szóval én például böngészni sem nagyon böngészek annyit, hogy ne legyen elég egy 4"-es kijelző néhány percre.
2013. szept. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én nagyon sokat netezek út közben, itt remek a lefedettség (Budapest - Gödöllő hévvonal).

Ami nagyon tetszik az az osztott kijelző lehetősége és a szemkövető szenzor.

2013. szept. 29. 14:07
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, ott végülis megfelelő. én általában nagyobb távolságokat utazok busszal, 2-300km-eket.
2013. szept. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ige, ha vonattal utazok akkor én is ideges vagyok, hogy nincs lefedettség, de ez van. Akkor előveszek egy könyvet és olvasok.
2013. szept. 29. 14:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem érdemes cserélni :)
2013. okt. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!